Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir personeli eğitim sonrası sertifikalarını aldı

Tarih: 19 Haziran, 2015
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen, 5 gün boyunca toplam 40 saat süren eğitimin sonrasın sertifika programı düzenlendi. Programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Osman Ayvazoğlu, KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, KOÜ Genel Sekreteri Fatih Akbulut katıldı. Törende katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

YARARLI BİR EĞİTİM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına gerçekleştirilen eğitim sonunda yapılan sertifika töreninde konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş, ‘’Büyükşehir’de çalışan personelimize gerçekleştirilen bu eğitimin yararlı olduğunu düşünüyorum. Eğitim hayatımızın her alanında etkin olarak yer almalı. Eğitime katılan arkadaşlara hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve Kocaeli Üniversitesi’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum‘’ dedi.

27 PERSONEL SERTİFİKALARINI ALDI

Eğitime Büyükşehir Belediyesi’nde 27 personel katıldı. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Zabıta Dairesi Başkanlığı, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev alan personel eğitimde yer aldı. Eğitim kapsamında yetişkin eğitimlerinin temel özellikleri, uygun sunum teknikleri, eğitim süreci ve kurum içi iletişim, öğrenme stilleri konularında kazanımlar elde eden personel sertifikalarını aldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım