Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

İnsan kaynakları müdürleri Antikkapı’da buluştu

Tarih: 3 Aralık, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve ilçe belediyelerinin de katıldığı insan kaynakları müdürlüğü koordinasyon toplantısı Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu başkanlığında yapılan toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şube Müdürü de katıldı.

6356 SAYILI KANUN HAKKINDA VERİLDİ

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu’nun yaptığı genel bilgilendirmenin ardından İnsan Kaynakları Şube Müdürü Bayram Bayram, yeni yürürlüğe giren 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi kanunu ile ilgili sunum yaptı. Bayram, yeni kanunun getirdiği uygulamalar ve uygulamalarda dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili bilgiler verdi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Belediye Kanunu’nda yapılan değişikliklerle ilgili de Eğitim Şube Müdürü Dr. Osman Gür tarafından yapılan sunumun ardından, Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürü Serpil Korkmaz tarafından bordro uygulamalarında karşılaşılan sorunlarla ilgili bilgiler verildi. Öte yandan toplantıda İlçe Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürleriyle personel uygulamalarında karşılaşılan sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım