Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Personele İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi

Tarih: 25 Şubat, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personele eğitimler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda personele İş Kanunu gereği ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi. Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleşen programda çalışanlar sınava tabii tutuldu.

İŞ KANUNU GEREĞİ

Büyükşehir Belediyesi personeli, Meclis Salonu’nda ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim seminerine katıldı. İş Kanunu gereği yapılan eğitimler, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Ömer Camadan tarafından verildi. Personele seminerde ayrıca iş yerinde uymak zorunda olduğu davranışlar hakkında bilgiler verildi.

SINAV OLDULAR

2011 yılı ekim ayından itibaren verilen eğitimlere Fen İşleri, İtfaiye, Ulaşım ve Çevre Daire Başkanlıkları personeli katılmıştı. 2012 yılı içinde ise diğer personele verilen İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinde katılımcılar 20 soruluk bir sınava tabi tutuluyor. Personele ölçme ve değerlendirme için yapılan sınavın ardından eğitim katılım belgeleri dağıtılıyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım