Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne Büyükşehir’den 12 adet bilgisayar

Tarih: 10 Haziran, 2015
a a a
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne Büyükşehir'den 12 adet bilgisayar

Kocaeli Valiliği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında Bulut Veri Tabanı Sistemi’ne veri girişinin sağlanması için 12 adet bilgisayar, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüklerine teslim edildi.

TRAFİK KAZALARINA AİT VERİLER SİSTEME GİRİLDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Planlama ve Etüt Proje Şube Müdürlüğü ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen “Güvenli Yol Projesi” kapsamında 2013 ve 2014 yılı ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının veri girişi yapıldı.

VERİLER BULUT VERİ TABANI SİTEMİNE GİRİLECEK

Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının veri girişlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü ile toplantı yapılarak Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen Bulut Veri Tabanı Sistemi’nde veri girişi ile ilgili yöntemler İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerine anlatıldı. Sistemin geliştirilmesine yönelik karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım