Kocaeli’de yollara kalite geliyor

Büyükşehir, Karamürsel ilçesinde Karapınar, İhsaniye ve Akçat mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu daha konforlu hale getiriyor

Kocaeli’de yollara kalite geliyor

Altyapıdan çevreye, kentsel dönüşümden sosyal hizmetlere kadar her alanda Kocaeli’ni sağlıklı bir geleceğe hazırlayan Büyükşehir, ulaşım yatırımlarında da hız kesmiyor. Zaman içinde yoğun kullanım nedeniyle yıpranan yolları birer birer yenileyen Büyükşehir ekipleri, bu bağlamda Karamürsel ilçesinde Karapınar, İhsaniye ve Akçat mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu konforlu hale getirmek için yoğun bir mesai harcıyor.

UZUN ÖMÜRLÜ KONFORLU BİR YOL

Beton yolun tamiratını yapan ve üzerine yolu daha konforlu hale getirmek için asfalt seren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 3,5 kilometre uzunluğundaki beton yolda meydana gelen deformasyonları yaptığı onarım çalışmasıyla giderdi. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan beton yolun üzerine asfalt seren ekipler, yol çizgilerini de çekerek, yol güvenliği ve konforunu sağlayacak. Çalışmaların tamamlanmasından sonra Karamürsel ilçesinde Karapınar, İhsaniye ve Akçat grup yolu uzun ömürlü ve konforlu bir yol olarak hizmet verecek.

İLGİLİ
HİZMET

Yol Bakımı

Yollarımızda meydana gelen arızalara hızlı müdahale etmek amacıyla Yol Bakım Timimizi kurduk. 14 Ekibin çalıştığı tim günde ortalama 50 bakım ve onarım işlemi gerçekleştiriyor.

Yol Bakımı
Bu içerik 05-06-2024 10:47'da eklendi.

Bizi;
sosyal medyada takip edin!