Çocuklara Sevindirici Haber Geldi, Değirmendere Aquapark Bayramda Açılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince geçen yıl yapılan Değirmendere Aquapark, bayramın ikinci günü yeni sezon için açılıyor

Çocuklara Sevindirici Haber Geldi, Değirmendere Aquapark Bayramda Açılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapımı tamamlanan ve Antikkapı A.Ş. bünyesinde işletimi sağlanan Değirmendere Aquapark, bayramın ikinci günü yeni sezon için açılıyor.

YENİ SEZON BAŞLIYOR

Değirmendere - Halıdere sahil alanında bulunan çift kaydıraklı Aquapark, yeni sezon öncesi hizmete başlıyor. Serinleten atmosferiyle yaz aylarında çocuklar için yine eğlencenin tam merkezi olacak. Aquapark’ta, sprey action su oyun parkı, çift kaydıraklı havuz, aperatif yiyecek, sıcak- soğuk içecekleri ile hizmet veren Antik Kafe ve şezlong hizmeti bulunuyor.

GÜNDE 3 SEANS OLARAK HİZMET VERECEK

Değirmendere Aquapark 10:00 -18:00 saatleri arasında haftanın 6 günü açık olacak. Pazartesi günleri genel bakım ve temizlik sebebiyle kapalı kalacaktır. Alana biletli, turnike sistemi ile giriş yapılacak. Biletlerin satışı girişte yapılarak günde 3 seans olarak hizmet verecektir. Aquaparkı kullanmak isteyenler hangi seansa girmek isterse o seans için girişte bilet alabilecek. 1. Seans (10:00 – 12:00); 2. Seans (13:00 – 15:00); 3. Seans (16:00 – 18:00) saatleri arasında olacak. Her seans maksimum 100 kişi ile sınırlı kalacaktır.

SADECE ÇOCUKLARA ÖZEL

Sadece çocukların kullanımı için uygun olan Aquaparkı, 4-18 yaş arası çocuklar kullanabilecekler. Çocukların güvenliği için 4 yaş altı çocuklar Aquapark’a kabul edilmeyecektir. 4-8 yaş arası çocuklar alana alınırken ebeveynleri tarafından muvafakatname doldurmak zorundadır. Daha küçük çocukların severek tercih ettiği Sprey action su parkı 4-8 yaş arası çocukların kullanımına uygundur.

HAVUZDA CANKURTARAN GÖREV YAPACAK

Havuz derinliği baz alınarak koyulan kuralda, boyu 1.20 cm’den kısa olan çocuklar, güvenlikleri sebebiyle Aquapark kaydıraklarını kullanamayacak. Çocuklar ve ebeveynler cankurtaranların uyarı ve talimatlarını dinleyerek alanda diledikleri gibi eğlenebilecekler.

İLGİLİ
HİZMET

Aquapark

Değirmendere-Halıdere arası sahil alanında açılışını gerçekleştirdiğimiz çift kaydıraklı Aquapark'ta hizmetlerimize başladık.

Aquapark

Aquapark giriş bölümünde; sprey action su oyun parkı, çift kaydıraklı havuz, aperatif yiyecek ve sıcak- soğuk içecekleri ile hizmet veren Antik Kafe ve şezlong hizmeti de bulunmaktadır.

4 yaş altı çocuklar Aquapark alanına kabul edilmeyeceklerdir. 4-18 yaş arası çocuklar kabul edilecektir.

4-18 yaş arası çocuklar bu hizmetten faydalanabilir.

Rezervasyon yaptırmam gerekiyor mu?

Rezervasyon sistemi ile çalışmamaktayız. Gittiğinizde hizmet alabileceksiniz. Sizlere saat olarak uygun olan seans başlangıcında orada olarak giriş kısmında yer alan Bilet Satış Noktasından bilet alabilirsiniz.

 

Seans saatleri nedir, bir seans kaç saattir?

  • Seans (10:00 – 12:00)
  • Seans (13:00 – 15:00)
  • Seans (16:00 – 18:00)

Her seans maksimum 100 kişiliktir. Bir seans havuz hazırlığı ve havuz kullanımı ile beraber 2 saattir.


Seans saati az Gelirse Devam Edebilir Miyiz?

Bir sonraki seansın bilet ücreti ödenerek sonraki seans içinde aktif katılım sağlanabilir. Ancak çocukların sağlığı için havuz kullanımı ve güneşin altında kalma süresinin 2 saati geçmemesi önerilmektedir.

 

Ebeveynlerin Giriş Ücreti Ödemesi Gerekiyor Mu?

Sadece Aquapark alanını kullanan çocuklar için girişte ücret ödenmektedir.

 

Çocuğum 4 Yaşından Küçük Alana Girebilir mi?

Maalesef, Aquapark Alanı 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.

 

Dışarıdan Yiyecek ve İçecek Getirebilir Miyiz?

İşletmemiz bünyesinde, dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır. Alanda yer alan Antik Kafe şubemizden ihtiyaçlarınız doğrultusunda fast-food yiyecek, sıcak içecekler ve soğuk içecekler, dondurma gibi ürün gruplarıyla hizmet vermektedir.

 

Şezlonglar Ücretli Mi?

Alanda yer alan şezlonglar ücretsizdir.

 

Yetişkinler Havuz ve Aquaparkı Kullanamaz Mı?

Maksimum 18 yaşa kadar Aquapark alanını kullanabilir. Çocuk Aquapark olarak hizmet vermekteyiz. Yetişkinlerin kullanımına uygun değildir.

 

Havuz Derinliği Ne Kadar?

Havuz derinliği 1.20 cm’dir.

 

Sprey Action Su Parkını Kaç Yaş Çocuklar Kullanabilir?

Su parkı kullanımı, alanın kaygan zemin ve tazyikli su olması sebebiyle 4 – 8 yaş çocuklar, ebeveynleri girişte muvafakatname imzalayarak ebeveyn kontrolünde alanı kullanabilir.

 

Havuz ve Aquapark Kaydıraklarını Hangi Çocuklar Kullanabilir?

Havuz derinliği 1.20 cm’dir. Ebeveynlerin bunun bilincinde olarak çocuklarını kaydırak kullanımına yönlendirmesi gerekir. Aquapark kaydırakları 4-18 yaş arası kullanıma açıktır. Boyu 1.20 cm’den kısa olan çocukların (4-8 yaş arası ), kaydırakları kullanırken kolluk takması zorunludur.

 

Evcil Hayvan Getirebilir Miyiz?

Tüm misafirlerimizin rahatlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir. Sevimli dostlarımızı çok önemsesek de şirket prosedürlerimiz gereği Aquapark alanına evcil hayvan kabul edememekteyiz.

 

Para İadesi Yapabiliyor Musunuz?

Seans başlamadan ve alan hiç kullanılmadan gerçekleşen taleplerde para iadesi yapılmaktadır.

 

Bone ve Terlik Getirmeli Miyiz?

Alana giriş gerçekleştirecek çocuklar ve ebeveynler yanlarında terlik getirmek zorundadır. Havuzu kullanacak çocuklar yanlarında bone de getirmelidir.

 

Alanda Bone Satın Alabilir Miyiz?

Evet, içeride hizmet veren Antik Kafe’de bone, gözlük, kolluk, can simiti gibi deniz ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

 

Hangi Kıyafet İle Çocuklar Havuzu Kullanabilir?

Renk vermeyecek özellikte kız çocuk/ erkek çocuk mayo giymeleri gerekmektedir.

 

Alanda Cankurtaran Görev Yapıyor Mu?

Aquapark kaydırak ve havuz alanında her seansta 1 kaydırak görevlisi, 1 cankurtaran personeli görev yapmaktadır. Çocuklar cankurtaran ve görevlilerimizin talimatlarına uymak zorundadır.

Bu içerik 16-06-2024 11:25'da eklendi.

Bizi;
sosyal medyada takip edin!