Büyükşehir her zaman esnafın yanında

Tarih: 19 Ekim, 2011
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkezi Dayanışma Derneği(İKM) Başkanı Murat Barış ile yönetimini misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

İKM HEYETİNDEN ZİYARET

İKM Başkanı Barış ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Barış ile yönetimi, İzmit esnafının yaşadığı sıkıntılara çare bulmayı amaçladıklarını dile getirdi. Barış, İzmit esnafının birlik ve beraberliğini geliştirmek, halkın rahat alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla çalıştıklarını anlattı. Barış, İzmit esnafının birlik ve beraberliğini sağlamayı amaçladıklarını da dile getirdi.

KOCAELİ ESNAFI ÖRNEK OLMALI

Büyükşehir olarak her zaman esnafın yanında yer aldıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu da, ‘’’Kocaeli’nde esnafın bir araya gelmesi ve güç oluşturması çok önemli. Kocaeli esnafını seviyoruz ve büyük önem veriyoruz. Kocaeli, Türkiye’ye örnek bir gelişim ve değişimi yakalamıştır. Kocaeli esnafı da, her anlamda Türkiye’ye örnek olmalıdır. Büyükşehir olarak, halkın memnuniyetine yönelik çalışmalarında esnafımızın yanındayız, her zaman Kocaeli esnafının kazanmasından yanayız’’ ifadesini kullandı.