Başkan’dan Açılış Bayramı’na davet

Tarih: 13 Temmuz, 2012
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de bulunan STK’ların yöneticileriyle Eskihisar’da bir araya geldi. Sahilde düzenlenen kahvaltılı toplantıya katılan Başkan Karaosmanoğlu, herkesi 5. Açılış Bayramı’na davet etti.

ESKİHİSAR SAHİLİNDE BULUŞMA

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve yönetim kurulu tarafından Eskihisar sahilinde düzenlenen toplantıya Sivil Toplum Kuruluşları(STK)nın temsilcilerinin yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve davetliler katıldı. Düzenlenen kahvaltılı toplantıda ‘’hoş geldiniz’’ konuşması yapan ilçe başkanı Kaflı, katılan herkese teşekkür etti.

BİNLERCE HİZMET YAPTIK

Toplantıda söz alan Başkan Karaosmanoğlu da, Gebze’ye verdikleri önemi hatırlattı. Eskihisar sahilinin Büyükşehir’in çalışmalarıyla çok güzel bir hale geldiğini, Kocaeli genelinde ve Gebze’de küçüklü büyüklü binlerce hizmete imza attıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’O kadar çok iş yapıyoruz ki, bunları tek tek açmaya vaktimiz yetişmez. O nedenle 14 Temmuz Cumartesi günü Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 5. Açılış Bayramı’nı gerçekleştireceğiz. Hepinizi bu açılışta aramızda görmek istiyoruz’’ dedi.