Küçük Sultanlar Finallere Kaldı

Tarih: 17 Mayıs, 2011
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Karabük’te yapılan Küçük Kızlar Yarı Final maçlarını kayıpsız geçen Küçük sultanlar Türkiye’deki 16 takım arasına kalmayı başardı.

KOCAELİ'NİN KÜÇÜK SULTANLARI

Karabük'te düzenlenen Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası yarı final maçlarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un küçük voleybolcuları fırtına gibi esmeye devam etti.Oynadığı bütün maçları yine set vermeden geçen mavi beyazlılar Turnuvanın şampiyonu olarak son 16 takım arasına adını yazdırarak Kocaeli'de bir ilki başardı.

4 TAKIM KATILDI

Karabük'te üç gün süren şampiyonanın ilk gününde mavi beyazlı kızlarımız, Sinop Türkaylar'ı 3-0,ikinci günde Çorum İ.Burak İ.Ö.O Spor Kulübünü 3-0 ve son günde Çankırı Gençliksporu yine 3-0 yenerek Türkiye Yarı Finallerini de kayıpsız geçti

HEDEF İLK ÜÇ GİRMEK

29 Haziran - 4 Temmuz tarihlerinde arasında yapılacak finallerde Türkiye'nin en iyi 16 takımıyla mücadele edecek kızlarımız gözünü üst sıralara dikti. Mavi beyazlı ekibin salon sporları yöneticisi Leven Atalı "Alt yapıya Voleybolda çok önem veriyoruz. Ve bunun meyvelerini de aldığımızı görüyoruz. Şampiyona tarihine kadar çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğiz.Kızlarımıza sonuna kadar güveniyoruz.Hedefimiz ilk üç takım arasına girerek Kocaeli’de bir ilke daha imza atmak. " dedi.