Cebeci de Plaj Voleybolu heyecanı

Tarih: 23 Temmuz, 2010
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği 5.Geleneksel Plaj Voleybol Turnuvası 24 Temmuz Cumartesi günü Kandıra Cebeci sahil plajında start alacak. Toplam 50 takımın yer alacağı Turnuva için Cumhuriyet Parkından Cebeciye ücretsiz belediye otobüsü kaldırılacak

50 TAKIM KATILYOR

Bu yıl 5’ncisi düzenlenen Cebeci Plaj Voleybol Turnuvasına 32 Bayan 18 erkek takım toplamda 50 takım katılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 5’nci kez düzenlediği Plaj Voleybol Turnuvası’nın Cebeci tatil yapan gençlere değişik bir heyecan yaşattığını belirten Turnuva Koordinatörü Adem Durmuş, ‘ Her yaştan voleybolcuları plaj voleybol turnuvasına bekliyoruz ‘ dedi.

ÜCRETSİZ OTOBÜS SEFERİ

5.Geleneksel Cebeci Plaj Voleybol Turnuvasında katılacak takımlar için Cumartesi ve Pazar Günleri 09.00 ‘da Cumhuriyet Parkından Cebeci’ye otobüs kaldırılacak. Takımların erkekler ve bayanlar kategorilerinde ikişer kişiden oluştuğu turnuvada voleybol kurların geçerli olacağını belirten Koordinatör Adem Durmuş ‘ Sporcular önce voleybol oynuyor ardından denize koşuyor, zevkli ve çekişmeli mücadelelere herkesi bekliyoruz ‘ derken 0555 989 5814 nolu telefondan bilgi alınabileceğini ekledi.