skip to navigation

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Tavşantepe’deki çalışmalarda sona gelindi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelindeki mahalle ve sokakların yollarını elden geçiriyor. Fen İşleri Dairesi Ekipleri İzmit merkezdeki Bekirdere, Tavşantepe, Erenler ve 28 Haziran Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürüyor. Kış öncesi altyapısı tamamlanan mahallelerde asfalt çalışmaları başladı. Asfaltlama çalışmaları mahalle ve sokakların büyük çoğunluğunda sona erdi.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, alt yapısını tamamladığı bölgelerde asfalt çalışmaları yapıyor. Çalışmaları yakından takip eden Mahalle Muhtarı Tekin Güner ve Tavşantepe sakinleri, mahalledeki alt ve üst yapı çalışmaları için Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

KIŞA RAHAT GİRECEKLER

İzmit’in Tavşantepe Mahalle Muhtarı Tekin Güner ile mahalle sakinlerinden bir grup, Emirli Sokak’ta asfalt serimi yapan işçilerle sohbet etti. İşçilere çay ikram eden muhtar Güner ile mahalle sakinleri, Tavşantepe’de yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları nedeniyle çok sevinçli olduklarını belirttiler. Hemen hemen her sokakta başlatılan çalışmalarda sona gelindiğini vurgulayan mahalleliler, kışa rahat bir şekilde gerecekleri için çalışanlara teşekkür ettiler.

90 SOKAK ASFALTLANDI

28 Haziran Mahallesi’nde Dumanlık ve Güneş Sokak; Erenler Mahallesi’nde Akşemsettin, Kadırga, İmalat Sokak; Tavşantepe Mahallesi’nde, Esen Sokak, Tavşantepe Caddesi, Bora Sokak, Zengin Sokak; Bekirdere Mahallesi’nde, Berfin Sokak, Yüksel Sokak ve Aydın Sokak’ta alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından asfaltlama işlemi yapılıyor.

Son Güncelleme : 15.10.2012 11:00:45
  • Share/Bookmark
  • İçeriği arkadaşına gönder
  • İçeriği Yazdır
İlk değerlendiren siz olun
back on top