skip to navigation

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

MECLİS ÜYELERİ

 

 
 2009 - 2014 Meclis Albümü için Tıklayın
 
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

 

AK PARTİ GRUP LİSTESİ (2009-2014)

NO NO BELEDİYE ADI SOYADI ÜNVANI
1. 1. BÜYÜKŞEHİR İbrahim KARAOSMANOĞLU BAŞKAN
2. 2. İZMİT Nevzat DOĞAN BAŞKAN
3. 3. " Hasan KIRLI ÜYE
4. 4. " Muammer BİNER ÜYE
5. 5. " Mehmet Zekeriya ÖZAK ÜYE
6. 6. GEBZE Adnan KÖŞKER BAŞKAN
7. 7. " S. Mehmet KÜLTE ÜYE
8. 8. " Oya TUNCEL ÜYE
9. 9. " İsmail KESKİN ÜYE
10. 10. " Yunus TEKİN ÜYE
11. 11. " Resul TAT ÜYE
12. 12. " Kerim BÜYÜKGÖZ ÜYE
13. 13. GÖLCÜK Mehmet ELLİBEŞ BAŞKAN
14. 14. " Mustafa TAŞKAN ÜYE
15. 15. " Mehmet OLGUN ÜYE
16. 16. " Levent DEĞİRMENCİ ÜYE
17. 17. " Metin TORUNOĞULLARI ÜYE
18. 18. DARICA Şükrü KARABACAK BAŞKAN
19. 19. " Bülent KOÇAK ÜYE
20. 20. " Olcay ULUS ÜYE
21. 21. " Seyfettin AĞTAŞ ÜYE
22. 22. " Mustafa İLTEKİN ÜYE
23. 23. KÖRFEZ Yunus PEHLİVAN BAŞKAN
24. 24. " İsmail BARAN ÜYE
25. 25. " Selattin KABADAYIOĞLU ÜYE
26. 26. " Mehmet ŞENDOĞAN ÜYE
27. 27. " Faruk DENLİ ÜYE
28. 28. " Şener SÖĞÜT ÜYE
29. 29. DERİNCE Aziz ALEMDAR BAŞKAN
30. 30. " Adnan BALCI ÜYE
31. 31. " Coşkun ÇABUKEL ÜYE
32. 32. " Okşin BEÇET ÜYE
33. 33. KARTEPE Şükrü KARABALIK BAŞKAN
34. 34. " Tacettin AKYOL ÜYE
35. 35. " Zafer ARAT ÜYE
36. 36. " Hüseyin BÜLBÜL ÜYE
37. 37. " Nilgün YILDIRIM ÜYE
38. 38. ÇAYIROVA Ziyaettin AKBAŞ BAŞKAN
39. 39. " Hamdi YEŞİLKAYA ÜYE
40. 40. " Bülent ÇORAPSIZ ÜYE
41. 41. " Yusuf TURAN ÜYE
42. 42. BAŞİSKELE Hüseyin AYAZ BAŞKAN
43. 43. " Hikmet TUNÇAY ÜYE
44. 44. " Ahmet KARAASLAN ÜYE
45. 45. " Faik ÇAKIROĞLU ÜYE
46. 46. " Mustafa ŞAHİNTÜRK ÜYE
47. 47. KARAMÜRSEL İsmail YILDIRIM BAŞKAN
48. 48. " Ahmet PEHLİVAN ÜYE
49. 49. " Ali KOCABIÇAK ÜYE
50. 50. DİLOVASI Cemil YAMAN BAŞKAN
51. 51. " Kemal KOTAN ÜYE
52. 52. " Selçuk AVCI ÜYE
53. 53. " Mahacır DAŞDEMİR ÜYE
54. 54. KANDIRA Cengiz KAN BAŞKAN
55. 55. " Mustafa Rüştü UYGUR ÜYE
56. 56. " Erdoğan GÜNAY ÜYE
 
CHP GRUP LİSTESİ (2009-2014)
  NO BELEDİYE ADI SOYADI ÜNVANI
57 1. İZMİT Fikret GÖKMEN ÜYE
58 2. " Fahri ÖRENGÜL ÜYE
59 3. " Şaban SARIGÜLLE ÜYE
60 4. GEBZE Süleyman KARAMAN ÜYE
61 5. GÖLCÜK Fahrettin BÜYÜKOĞLU ÜYE
62 6. " Pınar NAAK ÜYE
63 7. DARICA Yaşar SÖNMEZ ÜYE
64 8. KÖRFEZ Zeynel SARIKAYA ÜYE
65 9. DERİNCE Ali HAYMANALI ÜYE
66 10. " Süleyman TANYILDIZ ÜYE
67 11. ÇAYIROVA Mehmet Ali KAPLAN ÜYE
 
HAS PARTİ GRUP LİSTESİ (2009-2014)
  NO BELEDİYE ADI SOYADI ÜNVANI
68 1. DARICA Ömer ÖZTÜRK ÜYE
69 2. ÇAYIROVA Ragıp YÜRÜK ÜYE
70 3. BAŞİSKELE Şefik KARAASLAN ÜYE
 
SAADET PARTİSİ GRUP LİSTESİ (2009-2014)
  NO BELEDİYE ADI SOYADI ÜNVANI
71. 1. DERİNCE İbrahim İLHAN ÜYE
         
BAĞIMSIZ MECLİS ÜYELERİ (2009-2014)
72. 1 KARTEPE Engin ÇAKMAK ÜYE
73. 2 İZMİT Adnan UYSAL ÜYE
74.              3                KARAMÜRSEL         Recep ÖZBAKIR                 ÜYE
 
         
         
         

 

 

Son Güncelleme : 13.07.2011 12:01:36
  • Share/Bookmark
  • İçeriği arkadaşına gönder
  • İçeriği Yazdır
5 kişi beğendi.
back on top