Kocaeli Bilişim Fuarı

Tarih: 19 Ocak, 2018
a a a

Son yıllarda Dünya'da yüksek hızla büyümeye devam eden bilişim sektörüne Türkiye’de olan ilgi gün geçtikçe yükselmekte ve bu konudaki yatırımların çoğu da Marmara bölgesinde gerçekleşmektedir. Genellikle pazara ilk giren ve yatırım yapan şirketlere orta ve uzun vadede çok büyük gelir potansiyeli barındıran bu bölge, aslında bireysel olarak bakıldığında çok da kuvvetli olmayan ülke ekonomilerinden daha fazla ağırlığı olan bir alandır.

Bölgede altyapı, bilgi ve iletişim teknolojileri gelişimi, ekonomik devamlılık, kişi başına düşen gelir, küresel rekabet gücü ve pazar büyümesi olarak çok büyük çeşitlilik görülebilmektedir. Türkiye Bilişim Teknolojileri sektörü bakımından diğer Avrasya ülkelerine oranla çok hızlı bir büyüme göstermektedir. Bu bağlamda Kocaeli Bilişim Fuarı Bilişim sektörüne yön veren oyunculardan Start-up girişimlere kadar birçok farklı segmentteki katılımcıyı ile yatırımcı, öğrenci, öğretmen, kamu kurum ve kuruluşları, iş adamları ve son kullanıcıyla görüşme fırsatı yakalayacaktır.

Kocaeli Bilişim Fuarı, tek çatı altında eş zamanlı düzenlenecek Konferanslar, paneller, atölye çalışmaları, ödül törenleri ve fuar organizasyonu ile Türkiye ve Dünya Bilişim endüstrisine 360 derecelik bir bakış açısı sağlayacak, bu günün ve geleceğin yeniliklerini keşfetmeniz için nitelikli bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İş dünyasının önemli oyuncularının yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarının, melek yatırımcıların, Girişimci ve Firma sahiplerinin, öğretmen ve öğrencilerin geleceği şekillendiren öncü teknolojilerle tanışacakları bu platformda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım