Roman dansçılar nefes kesti

Tarih: 23 Nisan, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ne katılarak performans sahnesinde sahne alan Uluslararası Genç Romanlar Derneği’nin “Roman Dans Grubu” izleyenlere sergiledikleri performansla unutulmaz anlar yaşattı. 2013 yılında Makedonya’da düzenlenen Uluslararası Dans Yarışmasına katılarak birinci olan grup ilk önce solo dans gösterisi ile sahne alan Roman Dans Grubu başarılı performansla izleyenleri mest etti. Daha sonra ise grup halinde sahneye çıkarak birbirinden hareketli parçalarla gösterilerini sergileyen Roman Dans Gurubu izleyenlerden bolca alkış aldı.

ÇOCUKLAR DA DANSCILARA EŞLİK ETTİ
2012 yılında bir televizyon da düzenlenen yarışmaya katılarak finalde sergilediği başarılı performansla 2. olan Roman Dans Grubu daha sonra 2013 yılında Makedonya’da düzenlenen Uluslararası Dans Yarışmasına katılarak birinci olmuştu. Çocukların eşlik ettiği dans gösterisinde dansçılar başarılı performansları ile göz doldurdu. Müzik ve dans şovlarının yanı sıra bilim şovları ile festivale katılanların unutulmaz anlar yaşadığı festivalde birbirinden güzel programlar 23 Nisan günü de gün boyunca devam etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım