Performans Sahnesi’nde muhteşem performans

Tarih: 23 Nisan, 2019
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde yer alan Performans Sahnesi’ne Kağıtsporlu tekwandocular damga vurdu. Yaşları 8 ile 16 arasında değişen Kağıtspor’un aynı zamanda şampiyon olan sporcuları disiplinleri ve gerçekleştirdikleri poomse gösterisi ile büyük alkış aldı.

ZORLU HAREKETLERİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRDİLER
Performans Sahnesi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında en ilgi gören sahne performanslarından birine evsahipliği yaptı. Kağıtsporun şampiyon tekwandocuları arkadaşları için muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi. Poomse gösterisinde sporcular birbirinden zor hareketleri büyük bir başarı ile gerçekleştirdi.

HERŞEY VATAN İÇİN, VATAN SANA CANIM FEDA
Gösteri sırasında atılan anlamlı sloganlar ise gösteriyi izleyen vatandaşları duygulandırdı. Kağıtsporlu tekwandocular her hareketin ve vuruşun ardından “Her şey vatan için” ve “Vatan sana canım feda” diye bağırdı. Sahnede ayrıca yakın dövüş tekniklerini gösteren mini bir gösteri gerçekleştirildi.

23 NİSAN COŞKUSU BU SAHNEDE
Performans Sahnesi, 23 Nisan günü sabahın erken saatlerinden itibaren yine çocukların gösterileri ile renklendi. Çocuklar bayram coşkusunu bu sahnede gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladı. Danslar eden, halaylar çeken çocuklar, tiyatro ve müzik gösterileri ile 23 Nisana neşe kattı. Sahnede ayrıca çocuklar için Balon ve Kukla Şov gösterileri gerçekleştirildi.