KO-MEK 23 Nisan’ı şenlendirdi

Tarih: 23 Nisan, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli eğitim kurumlarından biri olan KO-MEK (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları)Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde 23 Nisan eğlencesine renk kattı. KO-MEK, şenlik alanında açtığı 6 ayrı stantla çocuklara bayram neşesi yaşattı.

ÇOCUKLAR KO-MEK STANTLARINA KOŞTU
KO-MEK, şenliklerin merkezi olan Uluslararası Fuar Merkezi’nde; Vitaminli Meyveler, Yüz Boyama, Kum Boyama, Objelerin Dili, Ahşap Boyama ve Takı Tasarımı olmak üzere 6 ayrı stant açtı. Çocuklar bu stantlarda gönüllerince eğlenme imkanı bulurken, el becerilerini güçlendirecek aktiviteler gerçekleştirdi.

OBJELER DİLE GELDİ
Çocuklar, Objelerin Dili Standında çıtaları birleştirerek rüzgârgülü yaptı. Ahşap Atölyesi’nde topaç boyayan minikler, Takı Tasarım Atölyesi’nde ise boncukları gönüllerince dizerek kendilerine bileklik yaptı.

KUMA RENK VERDİLER
KO-MEK standında gönüllerince eğlenen çocuklar Yüz Boyama alanında yüzlerinin boyanmasından oldukça mutlu oldu. Çocuklar boyama keyfine Kum Boyama standında devam ederken, Vitaminli Meyveler standında da keçelerden meyve kalıpları çıkarttı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım