23 Nisan çocukları Maşa ile Koca Ayı’yla eğlendi

Tarih: 22 Nisan, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Çocukların severek takip ettiği Maşa isimli küçük bir kızla sirkten emekli bir ayının maceralarını konu alan Maşa ile Koca Ayı müzikli çocuk gösterisi, 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde büyük sahnede çocuklara eğlenceli bir gösteri sundu. Kocaeliler tarafında hınca hınç doldurulan alanda, deyim yerindeyse adım atacak yer yoktu. Çocukların severek izlediği müzikalde babalar çocukları sahneyi görebilsin diye sırtına aldı. Sahne yanına kurulan iki adet dev ekrandan da gösteriyi izleyen katılımcılar, Maşa ile Koca Ayı’nın ormandaki maceralarını keyifle izledi.

MÜZİKLİ ÇOCUK GÖSTERİSİ
Ekranlardan büyük ilgi duyarak izledikleri çizgi film karakterlerini canlı olarak izleme şansı bulan çocuklar gösteri sırasında oyunlar oynayan, dans eden Maşa ile Koca Ayı ile beraber eğlenceli dakikalar geçirdi. Müzikli çocuk gösterisini yüzlerce minik keyifle izledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde, çocuklar sevdikleri çizgi film karakterlerinin canlı performansını soluksuz bir şekilde heyecanla izledi.

DANS ETTİLER
Çocukların sevgilisi ikili Maşa ile Koca Ayı, birbirinden eğlenceli şarkıları ile dans etti. Çocuklarla tanışan karakterler onlarla fotoğraf çekimi gibi keyifli etkinliklerle izleyicileri eğlenceye doyurdu. Öte yandan 23 Nisan Pazartesi günü Türkiye’de ilk olacak “Aslan” Müzikali çocuklar için sahneye çıkacak. Müzikal saat 18.00’da çocuklarla buluşacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım