23 Nisan çocukları Elif’in Düşleri’yle eğleniyor

Tarih: 21 Nisan, 2019
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 11.’sini düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde, çocuklar soluksuz ve heyecanlı bir şekilde ‘’Elif’in Düşleri’’ adlı müzikli çocuk gösterisini izledi. Çocukların severek takip ettiği rüyalarında sebze ve meyvelerle konuşabilen Elif’in maceralarını konu alan müzikli çocuk gösterisi, Büyükşehir Uluslararası Fuar Merkezi’nde çocuklarla buluştu. Kocaeliler tarafında hınca hınç doldurulan fuar alanında, deyim yerindeyse adım atacak yer yoktu. Sahne içindeki oturaklara oturan çocuklar, Elif’in sebze ve meyvelerle olan maceralarını keyifle izledi.

MÜZİKLİ ÇOCUK GÖSTERİSİ
Sebze ve meyvelerin özellikleriyle faydalarını ‘’Elif’in Düşleri’’ adlı müzikli çocuk gösterisinde öğrenen çocuklar, eğlenceli oyunlar oynayarak unutulmaz bir gün yaşadı. Oyunun spikerliğini de üstlenen minikler, oynanan oyunlara eşlik ederken eğlenceli müzikler eşliğinde bol bol dans etti. Müzikli çocuk gösterisini onlarca minik keyifle izledi.

EĞLENCELİ OYUNLAR OYNADILAR
Çocukların sevgilisi olmayı başaran ‘’Elif’in Düşleri’’ adlı müzikli gösteri, birbirinden eğlenceli oyunlar oynandı. Çocuklarla tanışan karakterler onlarla fotoğraf çekimi gibi keyifli etkinliklerle izleyicileri eğlenceye doyurdu. Öte yandan çocukların sebze ve meyvelerin faydalarını öğrendiği ve eğlenceli vakitler geçirdiği ‘’Elif’in Düşleri’’ adlı müzikli gösteri 3 gün boyunca Büyükşehir Uluslararası Fuar Merkezi’nde olacak.