Körfez KO-MEK´te ders başı

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kısa adı KO-MEK olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları`nda dersler bir bir başlıyor. Ücretsiz olarak verilen derslerin start aldığı yerlerden biri de, bu yıl ilk kez açılan Körfez kurs merkezi.

HANGİ DERSLERDE?
Güney Mahallesi Fatih Caddesi TÜPRAŞ Lojmanları karşısında bulunan KO-MEK kurs merkezine ilgi bir hayli yoğun oldu. Şu ana kadar 1500 kişinin başvurduğu merkezde, başvuruların yoğun olarak gerçekleştiği Bilgisayarlı Muhasebe, İngilizce, Ahşap Boyama, Takı Tasarımı, Mefruşat ve Giyim bölümlerinde eğitimler başladı. Kursiyerler, usta öğreticileri nezaretinde hafta içi ve sonunda veriliyor.

KAYITLAR SÜRÜYOR
Körfez KO-MEK`te kayıtlar mesai saatleri içinde devam ediyor. Diksiyon, Aerobik, Gitar ve Arapça kurslarında eğitimlere kısa süre içinde start verileceğini ifade eden yetkililer, kurslardan herkesin istifade edebilmesi için hafta içi ve hafta sonu seçeneklerinin yanı sıra sabah, öğle ve akşam saatlerinde de gerekli tercihlerin yapılmasını önerdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım