Kağıtsporlu 17 Buz Hokeyci Milli Takımda

Tarih: 17 Ekim, 2010
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Buz Hokey Takımlarından Erkeklerde 10, Bayanlarda 7 sporcu Erzurum’da yapılacak 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Milli Takım Hazırlık kamplarına gittiler.

ERKEKLER BOLU ALADAĞ’DA

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu’nun Erzurum 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için Türk Milli Takımlarını hazırlamak için yaptığı programa göre Erkek Takımı 1. Aşama çalışmaları için Bolu Aladağ’lardaki GSGM Kamp merkezinde toplandı. Kocaelili Antrenör Tarık Göçmen yönetiminde çalışmalarını sürdürecek olan Buz Hokeyciler 18 günlük kondisyon kampında form tutmaya çalışacak. Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor’dan Milli Takım hazırlık kampında davet edilen 10 sporcu arasında şu isimler bulunuyor: Cüneyt Baykan, Doğa Selçuk, Gökhun Öztürk, Gürkan Çetinkaya, Yavuz Karakoç, Ufuk Güçlü, Serkan Gümüş, Yusuf Halil, Tuğcan Ayyıldız.

BAYANLAR ANKARA’DA

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Bayan Buz Hokey Takımından 7 sporcunun da yer aldığı Bayan Milli Takım Aday seçme ve Hazırlık kampı Ankara’da başladı. 15 gün sürecek ve Amerikalı Antrenör Keith Mc Adams yönetiminde yapılacak çalışmalarda bayan buz hokeyciler 2011 Erzurum Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek Milli takıma girmek için ter dökecekler. Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor’dan Milli Takım Aday seçme ve hazırlık kampına şu isimler çağırıldı: Didem Aydoğdu, Didem Deniz, Gamze Altıntaş, Tuba Dokur, Sezer Saraç, Cemre Çavdar ve Çağla Sevgili. 15 günlük kamp boyunca sabah kondüsyon öğleden sonra buz da teknik ve taktik çalışması yapan Bayan Hokey Milli Takımı sporcularının performansından Amerikalı Antrenör Keith Mc Adams memnun olduğunu belirtiyor.