Kağıtspor start verdi

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Amatör Süper Ligin genç ve başarılı takımları arasında yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, 2006-2007 sezonu hazırlıklarına başladı. Kulüp yönetim kurulu ile futbolcular, yeni dönem için SEKA Park Otel´de bir araya geldi.

YÖNETİMLE TOPLANTI
Büyükşehir Kağıtspor Kulüp Başkanı Gültekin Gürüm, yönetim kurulu üyeleri Nurettin Arıcan, Halit Bostancı, Cemal Terzi, Süleyman Durak ve Fikret Yıldız´ın hazır bulunduğu toplantıda, Kağıtspor başantrenörü Yusuf Yazıcı ve yardımcı antrenörler Süleyman Eker, Hasan Vardoğan, Şükrü Aktaş ile Arol Arutan da yer aldı. Futbolculardan ise Akif Dilsiz, Emrah Avcı, Hakan Onay, Kerem Nazlıgül, Şenol Yassı, Metin Kazan, Özkan Özdemir, Kemah Sap, Ceyhun Koza, İlker İğneci, Harun Sağlam, Aydın Kolaylı, İsmail Hakkı Buruş, Ali Balkaya, Cihan Fırat, Sabri Ağacan, Uğur Bektaş, Ersin Gülseven, Muhammet Gökçe, Yasin Mert ve Serkan Esen katıldı.

“BİZ SÖZLERİMİZİ TUTTUK”
Hep birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından teknik heyet ve futbolculara hitaben bir konuşma yapan kulüp başkanı Gültekin Gürüm, kulüp olarak birçok branşta hizmet verdiklerini, futbol branşının da en önemli branşlar arasında geldiğini belirterek, futbolculardan başarıya giden yolda centilmence mücadele etmelerini istedi. Futbol Şube Sorumlusu Halit Bostancı ise, kulübün futbolcularına karşı verdiği sözleri her zaman yerine getirdiğini hatırlatarak, onlardan giydikleri formanın hakkını vermelerini istedi.

HASANEYN YAYLASINA ÇIKTILAR
Toplantı sonrası Vinsan Tesislerine giderek formalarını giyen futbolcular, temel dayanıklılık antrenmanlarını yapmak üzere Hasaneyn Yaylasına çıktı. 5 Ağustos tarihine kadar kondisyon ağırlıklı antrenmanlar yapacak olan futbolcular, iki günlük dinlenmenin ardından 7 Ağustos tarihinde Bolu Gerede´de bulunan Kervan Otelde 10 günlük kampa girecek. Kampın ardından başlayacak 3. etap çalışmaları ise, Kocaeli´nde devam edecek. Lacivert Beyazlılar, lig başlayana kadar çalışmalarına kendi tesislerinde devam edecek.