İZGAZ 3. Bahar Futbol Turnuvası başlıyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

İZGAZ İdari İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan geleneksel futbol turnuvası, 14 Mayıs Pazartesi akşamı başlıyor. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan turnuvada 8 takım mücadele edecek.

AÇILIŞTA İÇ TESİSAT İLE İŞLETME KARŞILAŞACAK
İZGAZ İdari İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl 3 ncü kez düzenlenen Bahar Turnuvası, Pazartesi akşamı Yahya Kaptan´da bulunan Tutku Çim Halı Tesisleri´nde oynanacak maçlarla start alacak. Turnuvanın açılış maçı 21:00-22:00 saatleri arasında İç Tesisat ile İşletme takımları arasında oynanırken, 22:00-23:00 saatlerinde ise İdari İşler ile ABS takımları karşı karşıya gelecek. Bu 4 takımın dışında Mali İşler, Yatırımlar, İnsan Kaynakları ve Müşteri Hizmetleri takımları turnuvada ter dökecek.

3 NCÜ ŞAMPİYON KİM OLACAK?
Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçlar hafta içi akşam saatlerinde gerçekleşecek. Lig sonunda ilk 4 sırayı elde eden takımlar yarı finale çıkacak. Yarı finali geçen takımlar İZGAZ´ın 3 ncü şampiyonu olmak için mücadele edecek. Elenen takımlar ise üçüncülük maçında karşılaşacak. İlk yıl Müşteri Hizmetleri takımının şampiyonluğuyla noktalanan turnuvanın geçen yılki şampiyonu İç Tesisat takımı olmuştu. Bu yıl ilk kez lig usulüne göre oynanacak olan müsabakalarda takımların göstereceği performanslar merak konusu oldu.