Fuarda Popstar coşkusu

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu yıl 41. kez kapılarını açan fuarda vatandaşları şov ve sanat dünyasının ünlüleri ile buluşturmaya devam ediyor. Ebru Gündeş´li açılışla büyük bir çıkış yapan fuar yönetimi önceki akşam da Popstar Alaturka Yarışması´nın birincilerini Kocaelililerle buluşturdu. Yarışmanın dört favori ismi Gölcüklü Okan, Tayfun, Hazan ve Erkan birbirinden güzel şarkılarıyla Güneş Sahnesi´ni adeta salladı. Gölcüklü Okan´a büyük ilgi gösteren vatandaşlar özellikle Tayfunun seslendirdiği dokuz sekizlik Romen havaları ile coştu.

ALLAH RAZI OLSUN TAYFUN
Popstarlı fuar gecesinde sahneye ilk olarak “Allah Razı Olsun” sözü ile büyük sempati toplayan Tayfun çıktı. Romen asıllı olan Tayfun özellikle esmer vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Tayfun bir yandan şarkı söylerken bir yandan da muhteşem dansı ile göz doldurdu. Esmer vatandaşlar da Tayfun´a dans ederek eşlik etti.

İZMİTLİ OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM
Tayfun´un ardından sahneye Gölcüklü Okan çıktı. Okan, yarışma boyunca kendisine oy atan tüm Kocaelililere teşekkür etti. Kocaeli çocuğu olmaktan büyük gurur duyduğunu söyleyen genç sanatçı Türk Sanat Müziği eserlerini büyük bir başarı ile seslendirdi.

HAZAN KULAKLARIN PASINI SİLDİ
Sahneyi daha sonra aynı zamanda Popstar Alaturka Yarışması´nın sunuculuğunu yapan Hazan aldı. Zarafeti ile göz dolduran Hazan Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan repertuarı ile kulakların pasını sildi.

GECENİN FİNALİ´Nİ ERKAN YAPTI
Gecenin finalini ise sesi ve yorumu ile büyük beğeni toplayan Erkan yaptı. Erkan söylediği şarkılar ve muhteşem performansı ile Kocaelililerden tam puan aldı.

Popstar´ın en iyi yorumcularını yakından görme ve dinleme fırsatı yakalayan vatandaşlar ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmenin keyfini çıkardı.