En güzel sermaye vatandaş desteği

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Merkez Mahallesi esnafları tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Kentin her köşesine hizmet verdiklerini, hizmetlerle kentin çehresinin değiştiğini anlatan Başkan Karaosmanoğlu, en güzel sermayenin vatandaş desteği olduğunu söyledi.

EN GÜZEL KENT
Darıca esnafının kahvaltılı toplantısına Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Ak Parti Darıca Belde Başkanı Orhan Pala´da katıldı. Kahvaltıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, siyasetin amacının insanlara hizmet etmek olduğunu ifade ederek, “Biz vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri veremek, bu kenti Türkiye´nin en güzel kenti yapmak için göreve geldik. Bunu da yapıyoruz. Çalışmalarımızı kentin her köşesine yaydık ve bu kenti bir bütün olarak kalkındırıp, güzelleştiriyoruz” dedi.

EN BÜYÜK SERMAYE
Hizmetlerin hayata geçmesi ile birlikte vatandaşın memnuniyetinin de ortaya çıktığını anlatan Karaosmanoğlu, bu olayların kendilerini memnun ettiğini dile getirdi. Vatandaştan sadece dua ve destek beklediklerini anlatan Karaosmanoğlu, “Bizim için en güzel sermaye sizlerin vereceği destek ve dualarınızdır. Bu ödül, bu destek bizi teşvik eder. Yılmadan, usanmadan çalışıp, sizin bu desteğinize layık olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu. Darıca´nın ilçe olmasını arzu ettiğini belirten Karaosmanoğlu, kentin su sorunu yaşamaması için gerekli önlemleri aldıklarını dile getirdi.

ESNAFIN İLGİSİ
Daha sonra Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile birlikte esnafları ziyaret eden Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, büyük ilgi gördü. Çarşıda esnaflık yapan 81 yaşındaki Kamil Mor Başkan´a şiirler okudu. Bu arada Gebze ve Darıca bölgesinde doğal gaz dağıtım işini yapan Palgaz´ın Darıca bürosunu da ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, gaz dağıtımı ile ilgili bilgi aldı.