Büyükşehirli futbolcular lige hazır

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Süper Amatör Ligi hafta sonunda oynanacak maçlarla start alacak. Süper ligdeki en genç yaş ortalamasına sahip olan Büyükşehir Kağıtspor, lig öncesi hazırlıklarını tamamladı.

İLK MAÇIN SONUCU MERAK EDİLİYOR
Lig öncesi son çalışmalarını Antrenör Hasan Vardoğan ve yardımcıları Süleyman Eker ile Şükrü Aktaş nezaretinde Vinsan Tesisleri´nde sürdüren Büyükşehir Kağıtspor, Pazar günü saat 14:30´da Dilovası Stadı´nda Hereke temsilcisi ile karşılaşacak. Bu yıl genç bir ekiple yola çıkan Büyükşehir Kağıtspor lige iyi bir başlangıç yapmak istiyor. 20´nin altında yaş ortalamasına sahip olan Büyükşehir takımında, son hazırlıklar tamamlandı ve gözler Pazar günü oynanacak maça çevrildi. Genç bir ekiple lige başlayacak olan Büyükşehir Kağıtspor´un Hereke Belediyespor karşısında alacağı netice, spor kamuoyu tarafından merak ediliyor.

KABAOĞLU ZİYARET ETTİ, BAŞARILAR DİLEDİ
Öte yandan önceki gün yapılan Büyükşehir Kağıtspor antrenmanını Kocaeli Güneşspor´un eski başkanı Esat Kabaoğlu´da izledi. Kendi döneminde Güneşspor forması giyen, sezon başında da Büyükşehir Kağıtspor´a transfer olan futbolcularını ziyaret eden Kabaoğlu, tüm camiaya Pazar günü yapacakları maçta başarılar diledi. Eski Başkan Kabaoğlu´nun ziyaretinden dolayı bir hayli mutlu olduklarını ifade eden Çağrı, Emirhan, Mesut ve Recep Güneşspor´da çok güzel günler geçirdiklerini, Büyükşehir Kağıtspor ile birlikte profesyonelliğe adım atmak istediklerini belirterek, eski başkanlarına teşekkür etti.