Büyükakın’dan Gülşah’a Kocaelispor forması

Tarih: 25 Eylül, 2019
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Yaşam enerjisi ile hayata sıkı sıkı tutunan ve karakalem resim çalışmalarıyla birçok eser ortaya çıkaran Gülşah Yazıcı, herkesin takdirini topluyor. Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşayan Gülşah’ın Kocaelispor forma isteğini, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın geri çevirmedi. Büyükakın Gülşah’a 41 numaralı Kocaelispor forması hediye etti. Hediye edilen forma ile çok mutlu olan Gülşah, forması ile birlikte fotoğraf çektirdi.

“TAHİR ABİM SENİ ÇOK SEVİYORUM”
Hediye edilen Kocaelispor forması sonrasında mutluluğunu gülücükleri ile belli eden Gülşah, Başkan Büyükakın’a Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla karşılık verdi. Gülşah paylaşımında “Memleketimin güzel forması, Kocaelispor’un yeni transferi karizmatik mi? Tahir abim seni çok seviyorum. Sizinle beraber Kocaelispor maçını izlemek inşallah nasip olur başkanım” ifadelerine yer verdi. Gülşah, Kocaelispor formasını giydiği fotoğrafını da paylaşımında kullandı.

BÜYÜKAKIN GÜLŞAH’I MAÇA DAVET ETTİ
Gülşah’a hediye ettiği Kocaelispor forması sonrasında Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Büyükakın ise “Sen istersin de biz sana Kocaelispor forması yollamaz mıyız Gülşahcığım. Her zaman olduğu gibi çok karizmatiksin. Beraber maça gidelim, tribünleri şenlendirelim.” ifadelerini kullandı. Büyükakın Gülşah’ın hediye edilen forması ile çektirdiği iki fotoğrafını da paylaşımında yer verdi.

“BAŞKANIMIZ GÜLŞAH’I MEMNUN ETTİ”
Tahir Büyükakın’a teşekkür ettiklerini belirten Gülşah’ın babası Şenol Yazıcı da, “Başkanımız Gülşah’ımızı çok memnun etti. Gülşah başkanımızdan forma talep etmişti. Başkanımız ile Gülşah’ımız yazışıyorlar. Başkanımız da isteğini yerine getirerek formayı yaptırıp yollamış. Forma bugün geldi. Kızım da formayı hemen giydi” dedi.