Tuğba Karademir Avrupa sınavına çıkıyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor´un milli buz patencisi Tuğba Karademir iki ayrı organizasyonda ülkemizi temsil etmek üzere yarın Avrupa turuna çıkıyor. Başarılı patenci 3 Kasım´da Almanya´da yapılacak olan Ice Gala 2007 programına, 9-10 Kasım tarihleri arasında da Hırvatistan´ın başkenti Zagrep´te yapılacak olan Golden Spin müsabakalarına katılacak.

HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK
Büyükşehir Kağıtspor´un başarılı milli sporcuları arasında yer alan Tuğba Karademir, önümüzdeki hafta Avrupa´da önemli sınavlara çıkacak. Milli buz patencimiz Tuğba Karademir Ice Gala 2007 adı verilen müzikli gösteride, önemli rakipleriyle birlikte buz pistine çıkacak. Almanya´nın Inglostad kentinde yapılacak olan gösteri 20:00-22:00 saatleri arasında Eurosport kanalından canlı olarak yayınlanacak. Tuğba Karademir´in, buz pateninde dünyanın önde gelen isimleriyle birlikte bu gösteriye davet edilmesi, Büyükşehir Kağıtspor camiasında memnuniyetle karşılandı.

ZAGREP´TEN BAŞARI BEKLİYORUZ
Bu gösterinin ardından Tuğba Karademir, Zagrep´te yapılacak Golden Spin Buz Pateni Şampiyonası´nda ülkemizi temsil edecek. 36 rakibiyle kıyasıya bir yarış içine girecek olan Tuğba, 9 Kasım Cumartesi günü saat 14.00´te kısa program gösterisine çıkacak. 10 Kasım Pazar günü ise 12.00-16.00 saatleri arasında uzun programda hünerlerini sergileyecek. Büyükşehir Kağıtspor camiası Tuğba Karademir´in Zagrep´ten başarı ile dönmesini bekliyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım