Mısır Bayan Basket takımı ilimize geliyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi´nin bayan basketbol takımını faaliyete geçirmesiyle birlikte, ilimizde yaşanan basketbol şöleni, Mısır Bayan Basketbol Milli maçı ile devam edecek.

ÜCRETSİZ
Büyükşehir Kağıtspor ile Mısır Bayan Basketbol Milli takımları, 2 Kasım Cuma günü saat 17:00´de İzmit Atatürk Spor Salonu´nda bir hazırlık maçı yapacak. Özellikle bu yıl Büyükşehir Kağıtspor bayan basketbol takımının faaliyete geçmesiyle birlikte, ilimizde kaliteli maçlar izleme fırsatı bulan basketbol severler, Mısır Milli takımı ile oynanacak karşılaşmayı da ücretsiz olarak izleyebilecek.

OYUN VE SONUÇ MERAK KONUSU
Oynadığı turnuvalarda ve hazırlık maçlarında başarılı sonuçlara imza atan Büyükşehir Kağıtspor Bayan Basketbol takımının bu maçta göstereceği performans ve alacağı sonuç spor otoriteleri tarafından merak ediliyor. Büyükşehir Kağıtspor´da uzun zamandır sakatlığı devam eden Serap Sevda ve Samsun turnuvasının ilk maçında sakatlanan Meriç Banu Yenal, sakatlıkları nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Buna rağmen Kocaelili spor severlere güzel bir oyun izlettirmeyi hedeflediklerini belirten Büyükşehir Kağıtspor antrenörü Caner Yıllar, “Son derece güçlü bir rakip karşısında elimizden geleni yapacağız. Seyircilerin güzel bir maç izleyeceğini umut ediyorum” dedi.

TÜM SPOR SEVERLER DAVETLİ
Büyükşehir Kağıtspor Basketbol branş sorumlusu Levent Atalı ise, “Bayan basketbol takımını faaliyete geçirmekteki amacımız, salon sporlarını şenlendirmekti. Bu yüzden kaliteli takımlarla maç yapıyoruz. Mısır Milli takamı ile oynayacağımız maça tüm spor severleri bekliyoruz” dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım