Hokeyciler İstanbul Pateni konuk ediyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Türkiye Buz Hokeyi Süper Ligi´nde lider durumda bulunan temsilcimiz Büyükşehir Kağıtspor, ligin bitimine 3 hafta kala kendi sahasında İstanbul Pateni konuk ediyor. Büyükşehirli hokeycilerin hedefi güzel oyun ve 3 puan.

BÜYÜKŞEHİR KAĞITSPOR 30 PUANLA LİDER
Türkiye Buz Hokeyi Süper Ligi´nde başarılı sonuçlara imza atan Büyükşehir Kağıtspor, ligin 12. haftasını bugün oynayacağı İstanbul Paten karşılaşması ile geride bırakacak. Ligde Polis Akademisi önünde ikili averaj ve genel averajdaki üstünlüğünü koruyarak, 30 puanla lider durumda bulunan lacivert beyazlılar, bu karşılaşmayı da kazanıp son iki haftaya avantajlı girmek istiyor.

SPORCULAR ANKARA´DAN DÖNDÜ
Öte yandan ‘Baba Beni Okula Gönder´ kampanyası doğrultusunda düzenlenen All Star maçına katılan Büyükşehir Kağıtspor antrenörü Tarık Gömen ile sporcular Serkan, Gökhun, Gürkan, Dimitro ve Cihan Ankara´da yaptıkları gösteri maçının ardından ilimize döndü. All Star maçında, Büyükşehir´in Ukraynalı oyuncusu Dmitro Gnitko en iyi oyuncu ödülünü alırken, Büyükşehirli sporcularda izleyenlerden en çok alkış alan hokeyciler arasında yer aldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım