Haydi boks şölenine

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Kupası İkili Boks Müsabakaları bugün başlıyor. Saat 19:00´da Atatürk Spor Salonu´nda başlayacak olan müsabakalarda, Büyükşehir Kağıtspor ile Rusya karması boksörleri mücadele edecek.

İSTEYEN HERKES ÜCRET VERMEDEN İZLEYEBİLECEK
Son yıllarda birçok önemli spor etkinliğine imza atan ilimizde, bugün bir önemli etkinlik daha gerçekleşiriyor. Rusya´nın önde gelen boksörleri ile Büyükşehir Kağıtspor´un başarılı boksörleri, Atatürk Spor Salonu´nda Kocaelili spor severlerin huzuruna çıkacak. Müsabakalar yıldız, genç ve büyükler kategorisinde yapılacak. Bu önemli organizasyona tüm Kocaeli halkını davet ettiklerini belirten Büyükşehir Kağıtspor Boks Antrenörü Recep Özkar, “Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile birlikte düzenlediğimiz Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor ve Rusya karmasının karşılaşacağı müsabakalara bütün boks severleri bekliyoruz. İzleyicilerden her hangi bir ücret talep edilmeyecektir” dedi.

Müsabakalara katılacak olan Büyükşehirli sporcular:

YILDIZLAR
48 Kg Selçuk EKER
50 Kg Muammer Topçakan
52 Kg Volkan Pepe-Devrim Bal
54 Kg Kadir Güllüce
66 Kg Burhan Akçay-Samet Ataç

GENÇLER
60 Kg Hüseyin ATAÇ

BÜYÜKLER
59 Kg Mustafa Doğan
69 Kg İbrahim Bostancı

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım