Fuarda duygu dolu gece

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Sanat ve Eğlence Festivali, bu akşam kent insanına duygu yüklü bir gece yaşatacak. Şiirleriyle ün kazanan İbrahim Sadri, Türk Halk Müziği sanatçısı Yücel Arzen ve Cem Sinan, Güneş Sahnesi´nde sevenleriyle buluşacak.

ÖNCE MÜZİK ŞÖLENİ
Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi´nde, saat 20.00´de başlayacak olan eğlence ve duygu dolu gece coşkusu, üç ayrı sanatçı ile sürecek. Sanatçılar çıkartmış oldukları albümlerde yer alan en güzel eserlerini Fuar ziyaretçilerine seslendirecekler. Sahneye ilk olarak Magosa Limanı albümüyle çıkış yapan sanatçı Cem Sinan çıkacak. Daha sonra farklı sesi ve yorumuyla sahneye gelecek olan Yücel Arzen, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. İbrahim Sadri´ yle de düet yapacak olan Yücel Arzen, ziyaretçilerin kulaklarının pasını silecek.

ŞİİR DOLU GECE
Müzik dünyasında özellikle “ Adam Gibi “ adlı şiirine çektiği kliple sesini duyuran İbrahim Sadri, bu akşam katılacağı Kocaeli Fuarı´nda, geceye katılanlara duygu dolu anlar yaşatacak. Sanat dünyasına çıkarttığı Hüzün Şiirleri albümüyle “merhaba” diyen İbrahim Sadri, başarılı ve istikralı yaşamıyla kısa zamanda milyonların kalbinde taht kurmayı başardı.