Hiranur’dan Başkan Büyükakın’a mutluluğun resmi

Tarih: 9 Mayıs, 2021
a a a

Çocukların hayallerini gerçekleştiren ve mutluluklarına ortak olan Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, bu seferde Başiskele’deki minik yürekleri sevindirdi. Ülkemizin ve milletimizin geleceği olan çocukların hayallerine dokunuşlar yaparak onları sevindiren Başkan Büyükakın, “Bugün de güzel Başiskele ilçemizdeki çocuklarımızın yaklaşan Ramazan Bayramı heyecanına ortak olduk. Onların o güzel yüreklerindeki sevgiye ve gözlerindeki yaşam enerjisini görmek bizleri de son derece mutlu etti” dedi. Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü’nün de yer aldığı ziyaretlerde Başkan Büyükakın’ın kendisini ziyaret edeceğini öğrenen Hiranur’un çizdiği resmi çok beğenen Başkan Büyükakın, “Hiranur ikimizin resmini yapmış. Bizi görür görmez hediye etti. Resmi çok beğendim ve son derece mutlu oldum. İşte bu mutluluğun resmidir” diyerek duygularını ifade etti.

“TEBESSÜM HER ŞEYİN, HER HİZMETİN ÖTESİNDE”
AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral’ın da eşlik ederek gerçekleştirdiği ziyaretlerde, sevince ve mutluluğa dair en saf duyguları yaşatan çocukların hayallerine cevap vererek yüzlerindeki tebessümü gören Başkan Büyükakın, “Çocuklarımızda mutluluk her şeyin, her hizmetin ötesinde değere sahip. Arife Çiçeği projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde her çocuğumuzun tarifsiz mutluluğuna o gönül dünyasına girmek, tarifi imkânsız bir güzellik olarak karşımıza çıkıyor” diye konuştu. Başiskele’de gerçekleştirdiği ziyaretler sonrası duygularını ve düşüncülerini aktaran Başkan Büyükakın, “Kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin, büyüklerimizin, engelli vatandaşlarımızın ve bunun yanında tüm hemşerilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz” dedi.

“AYDINLIK YARINLARA TAŞIYORSUNUZ”
Eğitim, spor, sağlık, gibi her alanda kurdukları güçlü altyapı ile geleceğe sağlıklı ve birikimli nesiller yetiştirmek için de gayret ediyoruz” diyerek açıklamasına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, hayallerini gerçekleşmesi nedeniyle teşekkür eden çocuklara, “Sizleri çok seviyoruz. Sizin yaşadığınız bu mutluluk her şeyin ötesindedir. Sizlerin geleceğin Türkiye’sinde ve Kocaeli’nde ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. İnşallah sağlıklı bir şekilde büyüyecek, bilime, kültüre, sanata olan ilginizle milletimize güzel hizmetler yapacaksınız. Sizler bu ülkenin gücünü aydınlık yarınlara taşıyorsunuz” ifadelerini sarf etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım