Başkan Karaosmanoğlu, “Memnuniyet oranı %75’lerin üzerinde”

Tarih: 26 Mart, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli'nin her santimetrekaresine bu şehirde nefes alan herkese hizmet üretiyoruz ifadelerini sarf ettiği görüşmede Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Özkara ve yönetimini makamında ağırladı. Yokluğu düşünülemez işleri her gün, her saat, her dakika yapıyoruz diyerek konuklarıyla samimi bir şekilde sohbet eden Karaosmanoğlu, “Vatandaşlarımıza memnuniyetlerini, şikâyetlerini soruyoruz. Son yaptığımız ankette, vatandaşımızın hizmetlerden memnuniyet oranı % 75'lerin üzerinde. Bu oran, başarılı olduğumuzu teyit ediyor. Hamdolsun” dedi.

“YENİ TÜRKİYE'NİN GÜCÜDÜR, HAKLILIĞIDIR”
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak yakalanan bu başarının başta bize bu görevi veren halkımızın başarısıdır diyen Karaosmanoğlu, “Bu aynı zamanda paydaşlarımızın başarısıdır. Çalışanlarımızın başarısıdır. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün kendine güvenen bir Türkiye var. Yeni bir dünya kurulacaksa, bu dünyanın yolu Türkiye'den geçecek. Bakınız artık Suriye'de biz varız, Irak'ta biz varız, Somali'de biz varız, Balkanlar'da biz varız. Sadece lafla değil, icraatlarımızla tüm dünyada biz varız. İslâm İşbirliği Teşkilatı'nı Kudüs konusunda birleştiren, teşkilatın tarihindeki tek ortak kararı çıkaran, yeni Türkiye'nin gücüdür, haklılığıdır” vurgusunu yaptı.

“MİLLETİMİZE ÖNCÜLÜK ETMİŞ İSİMLERİ DE SIK SIK HATIRLIYORUZ”
Birleşmiş Milletleri toplantıya çağıran, 128 ülkeyi bir karar tasarısının arkasında toplayan Türkiye'nin bir hak davası olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde insanlık davasının bayraktarlığını yapmaktadır. "Dünya 5'ten büyüktür" sözü, yeni kurulacak dünyanın anahtarıdır ve bu anahtar Türkiye'nindir. Büyükşehir Belediyesi olarak istikametimizi belirleyen, lider ülke Türkiye vizyonudur. Türkiye büyüdükçe, geliştikçe, yeni yatırımlarla gücüne güç kattıkça, inanın bana birilerinin yüreği daralıyor, gözleri bulanıyor. Türkiye’nin son dönemlerinde yaşadığı zor günlerde, rahmetli Alparslan Türkeş başta olmak üzere geçmişte ülkemizin sıkıntılı yıllarında liderlikleriyle milletimize öncülük etmiş isimleri de sık sık hatırlıyoruz” şeklinde konuştu.

“CUMHUR İTTİFAKININ ÇOK BÜYÜK KATKISI OLACAKTIR”
16 Nisan’da yapılan halk oylamasıyla getirilen yeni yönetim sisteminin hazırlığında, rahmetli Türkeş ve diğer liderlerin tavsiyelerinin çok önemli payı ve katkısı olduğunu da sözlerine ekleyen Karaosmanoğlu, “Ülkemizin, sahip olduğu böylesine geniş ufuklu liderlerin kıymetini herkes çok iyi bilmelidir. Bugün terörle mücadele olmak üzere her konuda Türkiye’nin güçlenmesine dönük adımlar ve birliktelikler yapılmaktadır. Siyaset arenasında yapılan ittifaklar da Türkiye’nin daha çok güçlenmesi içindir. Bununda yapıldığını görüyoruz. Ülkemizin gelişmesine, kalkınmasına ve muasır medeniyetler üzerine çıkılması noktasında AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasında olan Cumhur İttifakının çok büyük katkısı olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasında çok uyumlu bir iletişim var” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Özakara’nın gerçekleştirdiği projeler başta olmak üzere gençlik üzerine ortaya koydukları çalışmalar hakkında görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım