OTOBÜS SAATLERİ
781 - KIZDERBENT -YALAKDERE -HAYRİYE-K.AHMETLİ- OLUKLU-TERMİNAL DURAK ve SAATLERİ
Renk |
Açıklama |
|
İHSANİYE-HAYRİYE'YE ÇIKAR |
|
İHSANİYE VE AVCI'YA GİDER |
|
YOLCU VAR İSE HASTANEYE GİDER |
|
GÜNCELLEME: 16.02.2024 |
KARAMÜRSEL ŞEHİTLİK 1
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
05:45 |
05:45 |
05:45 |
2 |
06:30 |
06:30 |
06:30 |
3 |
07:00 |
07:00 |
07:00 |
4 |
08:00 |
08:00 |
08:00 |
5 |
09:00 |
09:00 |
09:00 |
6 |
10:00 |
10:00 |
10:00 |
7 |
11:00 |
11:00 |
11:00 |
8 |
12:40 |
12:40 |
12:40 |
9 |
14:00 |
14:00 |
14:00 |
10 |
15:35 |
15:35 |
15:35 |
11 |
17:00 |
17:00 |
17:00 |
12 |
19:00 |
19:00 |
19:00 |
13 |
21:30 |
21:30 |
21:30 |
14 |
|
|
|
15 |
|
|
|
16 |
|
|
|
KARAMÜRSEL TERMİNAL
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
07:00 |
07:00 |
07:00 |
2 |
08:10 |
08:10 |
08:10 |
3 |
09:00 |
09:00 |
09:00 |
4 |
10:00 |
10:00 |
10:00 |
5 |
11:00 |
11:00 |
11:00 |
6 |
12:00 |
12:00 |
12:00 |
7 |
13:00 |
13:00 |
13:00 |
8 |
14:00 |
14:00 |
14:00 |
9 |
15:00 |
15:00 |
15:00 |
10 |
16:00 |
16:00 |
16:00 |
11 |
17:00 |
17:00 |
17:00 |
12 |
18:00 |
18:00 |
18:00 |
13 |
18:30 |
18:30 |
18:30 |
14 |
20:00 |
20:00 |
20:00 |
15 |
22:30 |
22:30 |
22:30 |
16 |
01:15 |
01:15 |
01:15 |
KARAMÜRSEL ŞEHİTLİK 1 ---> KARAMÜRSEL TERMİNAL
KARAMÜRSEL TERMİNAL ---> KARAMÜRSEL ŞEHİTLİK 1