Zemin Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü

0262 321 56 35

mustafacevher@kocaeli.bel.tr

“Planlama ve ulaşımda görüşlerinizi bekliyoruz”

Tarih: 9 Aralık, 2010
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker, kendisini ziyaret eden Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Doğu Marmara Bölge Temsilciliği Yönetimi’nden kentin planlama ve ulaşım konularında Büyükşehir’e öneri ve görüş bildirmelerini istedi.

ODA BAŞKANI VE YÖNETİMİ

İstanbul’a bağlı temsilcilikken Sakarya ve Kocaeli ili olarak Genel Merkez’e bağlanan ve Doğu Marmara Bölge Temsilcisi olan Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası’nın yeni yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker’i makamında ziyaret etti. Ziyarette; oda yönetim kurulu başkanı Yrd. Doç. Dr. Murat Selim Çepni, Şenol Kalafat ve Osman İsmet Demir hazır bulundu.

İŞBİRLİĞİ ÖNERİSİ

Başkan Çepni, Başkan Vekili Şeker’e oda hakkında bilgi verdi. Ardından kentle ilgili kendilerini ilgilendiren konularda Büyükşehir ve odanın işbirliği içerisinde çalışması gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Vekili Şeker de, Çepni ve yönetimine başarılar dileyerek, “Kentin planlama ve ulaşım konularında odamızdan öneri ve görüşlerini bekliyoruz. Planlama konusunda yararlanabileceğimiz en yakın meslek harita ve kadastro. Ülkeye çok büyük katkıları olan odanın Kocaeli temsilcilerinin de bu kente katkı sunmasını bekliyoruz”diye konuştu.