Zabıta Dairesi Başkanlığı

0262 325 86 25

0262 325 86 25

arifusta@kocaeli.bel.tr

Sokaktaki hurda araçlar çekiliyor

Tarih: 24 Ağustos, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri yollarda, boş alanlarda görüntü ve çevre kirliliği oluşturan, ulaşıma engel teşkil eden hurda araçları çekiyor. Bu kapsamda 85 araç çekilip yeddi emin otoparkına götürüldü.

GÖZLEM VE TALEPLERE GÖRE

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı kent içindeki ulaşımını rahatlatacak, vatandaşların sorunlarına çare olacak hizmetlerine devam ediyor. Ulaşımı engelleyen faktörlere anında müdahale eden Zabıta ekipleri, kullanımdan düşmüş, başıboş hurda araçları da çekerek oluşabilecek aksamaları önlüyor. Ekipler hem kendi gözlem ve çalışmalarıyla tespit ettiği hem de vatandaşlardan gelen taleplere göre hurda araçlara müdahale ediyor.

85 HURDA ARAÇ ÇEKİLDİ

Tespit edilen araçlara anında müdahale eden Zabıta ekipleri hurda araçları çekici ile alıp yeddi emin otoparkına alınması sağlanıyor. Büyükşehir ekipleri çektikleri 85 hurda aracı çekerek kentte görüntü kirliliğinin oluşması önlendi. Ayrıca bazen ulaşımda sıkıntılar oluşturan hurda araçların park sorunlarının önüne geçildi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım