Zabıta Dairesi Başkanlığı

0262 325 86 25

0262 325 86 25

arifusta@kocaeli.bel.tr

Başkan, zabıtayla yürüdü

Tarih: 18 Ocak, 2011
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hafta sonunda Zabıta Daire Başkanlığı personeliyle birlikte yürüdü. Daire başkanı Sadettin Özalay ile personelin katılımıyla gerçekleşen yürüyüş, Yuvacık Serindere’de yapıldı. Yürüyüşte Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar ile İle Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur da hazır bulundu.

YUVACIK SERİNDERE’DE YÜRÜDÜLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı zabıtalar, hafta sonunda Yuvacık Serindere’de yapılan yürüyüşte Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik etti. Daire başkanı Özalay ile zabıta personeli, yürüyüş boyunca hem spor yaptı, hem de farklı birimlerde görev yapan personel bir araya gelmiş oldu.

ZABITA HALKLA İÇİÇE

Kocaeli halkının sağlığına da büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Herkesi haftanın üç günü gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüşlere davet ediyoruz. Bugün yanımızda zabıta personelimiz var. Halkla her an iç içe olan zabıta ekibimiz, en güzel şekilde çalışarak, görevini en iyi şekilde yapmaktadır’’ dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım