Veri Analizi ve İstatistik Şube Müdürlüğü

0262 318 27 00

0262 318 27 06

menekseeksi@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Veri Analizi ve İstatistik Şube Müdürlüğü

Büyükakın’ı ve Çolakoğlu’nu heyecanlandıran ziyaret

Tarih: 22 Aralık, 2015
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Bayram Çolakoğlu, ilkokul öğretmenleri Hatice Tunay ile bir araya geldiler. Bu ziyaretin kendilerini çok heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyen Genel Sekreter Büyükakın ve Çolakoğlu öğretmenlerinin elini öptüler ve hayır duasını aldılar.

İLKOKUL ÖĞRETMENİ

Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu’nda öğretmenliğini yapan Hatice Tunay’ın ziyaretinde eşi Yaşar Tunay ile Genel Sekreter Büyükakın’ın annesi Semra Büyükakın da hazır bulundu. Öğretmeniyle hasret gideren Genel Sekreter Büyükakın ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Bayram Çolakoğlu buluşmadan duydukları mutluluğu dile getirdiler. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette anılar canlandı.

BAŞARILI BİR ÖĞRENCİYDİ

Genel Sekreter Büyükakın’ı makamında ziyaret eden Hatice öğretmen, öğrencilerinin elde ettiği başarılardan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Büyükakın’ın ve Çolakoğlu’nun öğrencilik yıllarında da çok başarılı olduğunu dile getiren Hatice Tunay, ‘’Bundan sonra da görevlerini başarıyla yerine getireceklerine inancım sonsuz’’ dedi. İlkokul öğretmenini, öğretmeninin eşini ve annesini misafir eden Genel Sekreter Büyükakın, ‘’Öğretmenimiz Hatice Hanım’dan çok şey öğrendik. Kendisinin ve tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum’’ ifadesini kullandı.