UKOME Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

0262 322 15 15

suleyman.sarac@kocaeli.bel.tr

Haydi bisiklete

Tarih: 25 Nisan, 2015
a a a
Haydi bisiklete

KOBİS (Kocaeli Akıllı Bisiklet Projesi), 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği Eğitim ve Eğlence Fuarı’nda, stant açtı. Dağıtılan broşürlerde istasyonlarının nerede olduğu, karta nasıl yükleme yapılacağı ve bisikletlerin nasıl teslim edileceği gibi önemli bilgiler bulunuyor.

18 BİSİKLET İSTASYONU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kentte hayata geçirdiği Kocaeli Akıllı Bisiklet Projesi(KOBİS) vatandaşlar tarafından kısa sürede benimsendi. İzmit’te kent içi erişimi kolaylaştırmak, toplu taşıma sistemlerini besleyici nitelikte ara imkanlar oluşturmak, çevresel ve sürdürülebilir bir ulaşım aracının kullanılmasını özendirmek için hayata geçirilen projede 18 istasyon bulunuyor.

WWW.KOBİS.COM.TR

İzmitliler, Uluslararası Fuar Alanı’nda açılan tanıtım standında merak ettiklerini öğreniyorlar ve üye kartı edinebiliyorlar. Akıllı bisiklet ile bütün bilgilere www.kocaeli.bel.tr ve www.kobis.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım