UKOME Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

0262 322 15 15

suleyman.sarac@kocaeli.bel.tr

Açılış bayramı nedeni ile bazı tedbirler alındı

Tarih: 17 Nisan, 2015
a a a
Açılış bayramı nedeni ile bazı tedbirler alındı

Cumhurbaşkanı’mızın açılış bayramı münasebetiyle Kocaeli’ye yapacağı ziyaret kapsamında trafik tedbirleri alındı. Bu doğrultuda 18 Nisan Cumartesi günü 10.00-16.00 saatleri arasında; Leyla Atakan Caddesi’nden Valilik Binasına giden yol ile Şehabettin Bilgisu Caddesi’nden Valilik Binasına giden tüm sokaklar araç trafiğine kapatılacak.

AÇILIŞ SIRASINDA

Program açılışı sırasında Ömer Türkçakal Bulvarı-Adalet Köprüsü güzergahı kademeli ve kontrollü olarak araç trafiğine kapatılırken, Sekapark alanına gidiş sırasında ise Real alışveriş merkezi önünden Kuzey Yan-Yol ile D-100 Karayolu’nun kademeli ve kontrollü olarak araç trafiğine kapatılacak.

BATI TERMİNALİ

Öte yandan 14.00-19.00 saatleri arasında Seka Köprülü Kavşağı Ordu Evi Kavşağı arası araç trafiğine kapatılacak. Yine aynı saatlerde toplu taşıma araçları Seka Tünel altını gidiş-dönüşte kullanarak Yenidoğan Köprülü Kavşağı’ndan dönüş yapabilecek olup Batı Terminali depolama alanı olarak kullanılamayacak. Bu güzergahlardaki duraklardan da yolcu alınamayacak.

OTOPARK İÇİN

Saat 14.00’dan itibaren ayrıca Salim Dervişoğlu Caddesi’nin otopark girişinden itibaren araç trafiğine kapatılacak ve araçlar Büyükşehir Belediyesi arkasındaki otoparka yönlendirilecek. Otopark alanının yetersiz kalması durumunda da araçlar fuar içine otopark arkasından yönlendirilecek.

MANNESMAN OTOPARKI

Yine saat 14.00’dan itibaren, Derince yönünden gelen araçlar için, özel araçların Seka Hastane otoparkına yönlendirilecek. Mitinge gelen otobüsler ise Mannesman otoparkına yönlendirilecek. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ile Cezaevi köprülü Kavşağı arası araç trafiğine kapatılacak.

ÇIKIŞ PROGRAMINDA

Çıkış programında Seka Tünel üstü – D-100 Karayolu - Adalet Köprüsü - Ömer Türkçakal Bulvarı’nın kademeli ve kontrollü olarak araç trafiği kapatılacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım