Turizm ve Doğal Yaşam Alanları Şube Müdürlüğü

0262 226 95 58

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Turizm ve Doğal Yaşam Alanları Şube Müdürlüğü

SEKA Kâğıt Müzesi çekim merkezi haline geldi

Tarih: 14 Şubat, 2021
a a a
SEKA Kâğıt Müzesi çekim merkezi haline geldi

Türkiye’nin en büyük endüstriyel mirasının müzeye dönüşüm projesi olan SEKA Kağıt Müzesi, farklı yaş gruplarından oluşan ziyaretçilerinin yanı sıra dizi, reklam, müzik klibi, televizyon programları ve dergi çekimleri için aranan yer durumunda.

YAZILI VE GÖRSEL MEDYANIN İLGİ ODAĞI OLDU
Ziyaretçilerine çağdaş bir sergileme yaklaşımıyla unutulmaz bir deneyim sunan Kağıt Müzesi, her yaş grubundan ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor. Bunun yanı sıra müze salonlarında yer alan ve korunan tüm makinelerin ihtişamlı görüntüsü ve dokusu yazılı ve görsel medya için eşsiz bir çekim alanı oluşturuyor.

STÜDYO ORTAMI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi SEKA Kağıt Müzesi dizi-filmler için faaliyet gösteren bir fabrika, tv programları için gezilecek bir mekân, belgeseller için bir rota, müzik klipleri için harika bir stüdyo ortamı sunuyor. Kâğıt müzesi, dizi-filmler, reklam, dergi, tv programları ve katalog çekimlerine ev sahipliği yapıyor.

PAYİDAHT ABDÜLHAMİT, FUTBOLUN ŞEHİRLERİ…
Geçtiğimiz süreçte TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid bazı sahneler için Kâğıt Müzesi’ni kullandı. Türkiye’nin tematik müzelerini gezen Özgür Atanur’un sunduğu Ekotürk - Ziyaretçi Defteri programı, Bein Sports Futbolun Şehirleri ve Kanal D Yatıya Misafirim var programları da Kağıt Müzesi’nin misafiri oldu. Yine bir çok müzisyenin video klip çalışmalarının adresi SEKA Kağıt Müzesi oldu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım