Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’den ‘Mobil Ofis’ hizmeti

Tarih: 6 Şubat, 2019
a a a
Büyükşehir'den ‘Mobil Ofis' hizmeti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’nca vatandaşlara sunulan hizmetlerin kapsamı genişleyerek devam ediyor. Son olarak ‘’Mobil Ofis’’ projesini hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, artan Kent Kart ve KOBİS taleplerine hızla çözüm bulmak ve yerinde hizmeti amaçlıyor. Proje kapsamında bu taleplerin yerinde ve zahmetsizce karşılanması kapalı Mobil Ofis karavanı şeklinde hizmet verilmeye başlanacak.

ÖĞRENCİ KART YOĞUNLUĞU AZALACAK
Taleplerin yoğunlaştığı bölgelere anında gidilmesini sağlayacak olan karavan, ayrıca hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayacak ve vatandaşların memnuniyetini de arttırmış olacak. Özellikle okulların eğitim öğretime başladığı zamanlarda yaşanan öğrenci kartı yoğunlukları da azaltılacak.

KOBİS KARTI HİZMETİ VERİLECEK
Başladığı günden bu güne vatandaşların yoğun ilgisi ve memnuniyetine karşılık Kocaeli geneline yayılan KOBİS istasyonlarının sayısı 3. etap projesinin tamamlanmasıyla 2019 yılında toplamda 70 adet istasyon faaliyette olacak. Bu amaçla Mobil Ofis karavanında KOBİS kartı işlemleri için de bir hizmet masası hazırlandı. Mobil Ofis karavanı yaz aylarında sahil bölgelerinde de hizmet verecek ve Kocaeli genelinde ihtiyaç duyulan yerlere anında hizmet götürecek.

MOBİL OFİS KARAVANI YOLLARA ÇIKIYOR
Geliştirilen ‘’Mobil Ofis’’ projesi için 500 x 220 x 200cm boyutlarında tek dingilli kapalı karavan yaptırıldı. Yaptırılan kapalı karavanın içerisinde led aydınlatmalar, 2 adet hizmet masası, oturma grubu, internet bağlantısı ve klima bulunuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan karavanda ayrıca seyahat kartları ve KOBİS birimleri için bilgisayarlar, yazıcılar ve kart baskı makinaları da bulunacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım