Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

Halkımıza hizmet için hep birlikte çalışıyoruz

Tarih: 11 Ocak, 2018
a a a
Halkımıza hizmet için hep birlikte çalışıyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’nda göre yapan personelle bir araya geldi. Genel Sekreter Bayram’a Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, Başkan Danışmanı Ömer Polat, Toplu Taşıma Dairesi Başkanı Salih Kumbar, Bilgi İşlem Daire Başkanı İsmail Gülsoy, Şube Müdürleri ve çalışanlar katıldı. Hafta’nın bir günü farklı Daire Başkanlıklarının personeliyle bir araya gelerek çalışanların sorunlarını dinleyen Genel Sekreter İlhan Bayram, son günlerde Türkiye gündemine bir çocuğu ve köpeği hayata döndüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförü ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Genel Sekreter Bayram, “Çalışma arkadaşlarımızla bir arada olmaktan dolayı sen derece mutluyum. Sizin bu güzel enerjinizi görünce bende mutlu oluyorum. Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun sizlere selamlarını getirdim. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

HER ZAMAN GÜLER YÜZLÜ OLUN

Özellikle son haftalarda bir köpeğin hayata döndürülmesi ve bir çocuğun kurtarılmasında söz sahibi olan Büyükşehir Belediyesi şoförlerinden övgüyle bahseden Genel Sekreter Bayram, ”Aldığınız bu eğitimler neticesinde halkımıza gösterdiğiniz bu duyarlı davranışlardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Yaptığınız iş çok önemli. Halkımıza yaptığınız davranışlarla temsil ediyorsunuz, bunu unutmayınız. Yapacağınız en ufak hareket tamamen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni yansıtıyor. Bu bilinçle çalışmanızı istiyoruz. Yaptığınız işin zorluğunu biliyoruz. Ve bunu takdirle karşılıyoruz. Bizim için değerli olduğunuzu unutmayın. Size ve Belediyemize yakışır biçimde vatandaşlarımıza nazik bir şekilde davranın. Vatandaşımıza her zaman güler yüzlü olun. İnsanları incitmeyin, kırmayın. Bu hem sizi yüceltir. Hem de Belediyemizi. Bizim bir belediyecilik anlayışımız var, biz diyoruz ki şehrimize en kaliteli en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi. Daha sonra Belediye otobüs koltuğuna geçen Bayram, Toplu Taşıma Kontrol Merkezi noktasındaki Belediye otobüslerini de kısa bir süre kontrol etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım