Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

Kocaelililer Akçaray’ı test etti

Tarih: 16 Haziran, 2017
a a a
Kocaelililer Akçaray'ı test etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Akçaray’ı, 15 Temmuz Milli İrade Meydanı alanında yer alan Perşembe pazarına giden vatandaşlar test sürüşlerinde deneme fırsatı buldu. Pazara giden vatandaşlar alışverişlerini tamamladıktan sonra konforlu bir şekilde tramvayı kullanırken, Akçaray’ı test edenlerin memnuniyeti ön plana çıktı.

TRAMVAY’I SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ

Akçaray seferlerini sabırsızlıkla beklediğini ve kentin çehresini değiştirdiğini belirten Mehmet Bozdemir ‘’ Bu araç bizler için hem kolaylık hem de yaşadığımız yere modernlik kattı. Bu çalışmayı gerçekleştiren herkese teşekkür ediyoruz. Bu araç hepimizin aracı” diyerek düşüncelerini belirtti.

PAZARA RAHAT RAHAT GELİYORUZ

Perşembe günleri kurulan Pazar alanına ulaşmanın tramvay aracı ile daha kolay olacağını belirten Ayşe Ersoylu ‘’ Tramvay aracı Kocaeli için gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Kendimizi bu araca bindiğimizden dolayı şanslı hissediyorum. Umarım Kocaeli için hayırlı olur. Tramvay aracını şehrimize kazandıran herkese teşekkür ediyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.

SIRF TRAMVAY İÇİN ÇIKTIK

Ayrıca araç test sürüşü yaparken yolcuları aldığını görerek araca annesi ile birlikte Akçaray’a binen binen Ömer Kaplan ‘’Biz tramvaya binmek için dışarı çıktık. Çok rahat, trafiğe takılmadan istediğimiz yere ulaştık. Tramvay aracı ile artık ulaşım daha rahat olacak” dedi.

HEPİMİZİN ARACI

Tramvay projesinin Kocaeli’ye büyük kolaylık sağlayacağını ifade eden Bahattin Meşe ‘’ Hizmetin en iyisine layık olan bu milletimize bu projeyi getiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Artık yolculuklarımızı her hangi bir ışığa takılmadan hızlı ve konforlu bir şekilde yapacağız. Bizlere düşen görev ise bu güzel hizmete sonuna kadar sahip çıkmak ve araçlarımızı temiz tutmak. Kentimize hayırlı uğurlu olsun diliyorum ‘’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım