Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

AVM genel müdürlerinden ziyaret

Tarih: 6 Mart, 2016
a a a
AVM genel müdürlerinden ziyaret

Özdilek AVM Genel Müdürü Fatih Şerement, Sembol AVM Genel Müdürü Savaş Okçuoğlu, Metro AVM Genel Müdürü Hikmet Aktaş, MOBESKO Genel Müdürü Tekin Gürlek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar’ı makamında ziyaret etti. AVM genel müdürleri, Daire Başkanı Kumbar’a yeni ulaşım hatları ve ek seferler için teşekkür etti.

TALEPLERİNİ İLETTİLER

AVM genel müdürleri Kocaeli genelinde faaliyete geçen yeni ulaşım hatları için teşekkürleri ile birlikte bölgenin her geçen gün artan önemine binaen Daire Başkanı Salih Kumbar’a taleplerini iletti. İzmit- Adapazarı E-5 Karayolu'na paralel olarak faaliyet gösteren önemli Alış Veriş Merkezleri bulunuyor. Başiskele‘de Symbol AVM ile başlayan bu zincir, aynı istikamette Ankara Caddesi üzerinde Metro Toptancı Market ile devam ediyor, buna çok yakın konumda olan MOBESKO Alış Veriş Merkezi ekleniyor. Devamında Uzunçiftlik 9. kilometrede ise Özdilek AVM bulunuyor.

KARTEPE’YE 7 ADET YENİ HAT

Bölgedeki yolcu hareketliliği dikkate alınarak Kartepe’nin İzmit merkez ile bağlantısını sağlayan mevcuttaki 5 hatta ilaveten 7 adet yeni hat vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Ayrıca mevcutta hizmet veren belediye hatlarını da ilave seferler eklendi. Bölgedeki yolculuklar Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı tarafından gerek araç içerisinde yolculuk yapılarak, gerekse dijital ortamda kamera ve elektronik ücret toplama ve takip sistemiyle takip edilerek gerekli düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım