Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

Başkan ‘’Daha kaliteli ulaşım için beraber çalışacağız’’

Tarih: 1 Haziran, 2015
a a a

Darıca Minibüsçüler Odası’nın yönetimi ve üyeleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Büyükşehir Toplu Taşıma Dairesi Başkanı Salih Kumbar ile bir araya geldiler. Sevgi Parkı Restaurant’taki sabah kahvaltısıyla başlayan toplantıda, sektörün son durumu ve Darıca’daki ulaşımın kalitesi konuşuldu. Başkan Karaosmanoğlu toplantıda, “Daha kaliteli ulaşım hizmeti için beraber çalışacağız. Halkımızın ulaşımda sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir hizmet alması en önemli hedefimizdir” dedi.

“ESNAFIMIZ ÇALIŞSIN VE KAZANSIN İSTİYORUZ”

Darıca Minibüsçüler Odası Başkanı Mahmut Kolcuoğlu gerçekleştirilen toplantıda, “Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Toplu ulaşımda bize destekleri olan Büyükşehir yetkililerine teşekkür ederim. Büyükşehir Belediye Başkanımıza davetimizi kırmayarak geldikleri için de bir kez daha teşekkür ederim” dedi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da, “2004’ten itibaren esnafımızla uyum içerisinde olduk. Halkımızın sağlıklı ulaşım hizmeti alması için tüm paydaşlarımızla istişare ediyoruz. Sizlerden özellikle engelli kardeşlerimizin taşınmasında daha dikkatli olunmasını istiyorum” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu ise “Biz esnafız, esnafımız da bizdir. Her zaman sizleri ön planda tutuyoruz. Devlet, idare edenler ve yöneticiler hiçbir zaman esnafının zarar etmesini istemez. Esnafımız kazansın istiyoruz ve bunu önemsiyoruz. Ancak, vatandaşımızın kaliteli ulaşım noktasında taleplerini de çok önemli görüyoruz. Bu konuda problem yaşanmasını hiçbir zaman arzu etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

“MÜŞTERİ VELİNİMETİNİZDİR”

Başkan Karaosmanoğlu, Darıcalı minibüsçülerle olan toplantısında, “İnsanımızın büyük bir çoğunluğu anlayışlıdır. Unutmayın ki müşterileriniz velinimetiniz ve önceliğinizdir. Vatandaşımıza güler yüzlü davranılması, halkımıza pozitif bir enerji verir. Şoför kardeşlerimizin bu konuya dikkat etmesini istiyorum. Oda olarak bu konu üzerinde durulması iyi olacaktır” dedi. Türkiye’deki barış ortamının devam etmesi ve özgürlüklerin gelişmesinin öneminden de bahseden Başkan Karaosmanoğlu, “Hükumet ve idari yapıdaki iyileşme ülkemizin büyümesine katkı sağladı. Şunu unutmamak gerekir ki, halkımıza iyi hizmet yaptığınız sürece, müşteri memnuniyeti olduğu sürece takdirde kazanacağınız gibi eksiklikleriniz de olmaz. Bunun yanı sıra şoför kardeşlerimizin çalışma saatlerini de düzenleyin. Fazla mesai yaptırmayın ve zorlamayın. Her insanın bir kapasitesi vardır. Çalışanınızın sağlığını da düşünerek faaliyetlerinizi sürdürün” diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmaların tamamlanmasının ardından, görüş alışverişi yapıldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım