Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü

0262 318 18 96

0262 318 18 95

volkansenel@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’in projeleri SKB konferansında

Tarih: 27 Eylül, 2011
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin Eskişehir’de düzenlediği ‘7. yıl 2020 Sağlık Politikaları ve Yerel Seviyede Sağlığın Yönetimi’ konulu konferansa katıldı. Büyükşehir Belediyesi konferansta ‘Kocaeli İli için Zemin Sınıflaması ve Sismik Tehlike Değerlendirme Projesi’ ile katılım sağladı.

7 YILDA 41 ÜYE

Yaşanabilir ve sağlıklı kentler için sağlık ve sağlığı ilgilendiren tüm kentsel ve çevresel konularda eşitsizlikleri azaltmak ve kent yoksulluğu ile mücadele etmek amacıyla, 2004 yılında kurulan ve 41 üyesi bulunan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Eskişehir’de 7. yıl 2020 Sağlık Politikaları ve Yerel Seviyede Sağlığın Yönetimi konulu konferans düzenledi. Büyükşehir Belediyesi konferansa katılıp, sunum gerçekleştirdi.

PROJEMİZ KONFERANSTA

Büyükşehir Belediyesi’ni 7.yıl 2020 Sağlık Politikaları ve Yerel Seviyede Sağlığın Yönetimi” konulu konferansta İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü temsil etti. Konferansta Kocaeli’nde yürütülen çalışmalar tanıtılarak, TUBİTAK ile ortaklaşa yapılan “Kocaeli İli için Zemin Sınıflaması ve Sismik Tehlike Değerlendirme Projesinin sunumu gerçekleştirildi.