Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

0262 325 60 91

tuncayturetken@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

Kentte ne varsa, köylerde fazlası var

Tarih: 14 Ekim, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe’nin Nusretiye, Şirinsulhiye, Sultaniye ve Pazarçayırı köylerini ziyaret etti. Kentte ne varsa, daha fazlasının köylerde bulunduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, artık kentten köye dönüşün başladığını ifade etti.

KARTEPE’NİN KÖYLERİNE ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu’na Nusretiye, Şirinsulhiye, Sultaniye ve Pazarçayırı köylerini ziyaretinde Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ile AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekiler, ziyaret ettikleri köylerde muhtarlar ve köylüler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

İKRAMLARLA KARŞILADILAR

Nusretiye, Şirinsulhiye, Sultaniye ve Pazarçayırı’nda Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekileri ikramlarla karşılayan muhtarlar ve köylüler, Büyükşehir’in hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Köylere ayrı bir önem verdiklerini, Kocaeli’nin ve Kartepe’nin tüm köylerine Büyükşehir’in hizmetlerinin ulaştığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Köylere hayatın her alanında önemli hizmetler yaptık, böylece kentten köye dönüşler başladı. Köylere olan hizmetlerimiz artarak devam edecek’’ dedi.