Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

0262 325 60 91

halilkesikbas@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

Kerpe’de Başkan’a teşekkür yağmuru

Tarih: 12 Eylül, 2012
a a a

Kocaeli, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’nın sahillerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Özellikle Kerpe sahilinde tatilciler, yazlıkçılar, bölge halkı ve esnaf, modern ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşan sahil düzenlemesi nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

KANDIRA SAHİLLERİNDE İNCELEME

Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’nın Sarısu, Kerpe, Kovanağzı ve Kefken sahillerinde devam eden ve yapılması planlanan çalışmaları yerinde denetledi. Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan’ın eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu, çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aldı. Özellikle Kerpe sahilinin yenilenen yüzüyle ilgili denetlemelerinde yazlıkçılar, günübirlik yüzmeye gelenler, tatilciler, bölge halkı ve esnaf, Başkan Karaosmanoğlu’nu yolda durdurup, uzun uzun teşekkür etti.

ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLDU

Yıllardır Kerpe’ye gidip geldiklerini, ancak çalışmalar sonunda hiç bu kadar güzel bir eserin ortaya çıkacağını tahmin etmediklerini söyleyen vatandaşlar, ‘’Buralar o kadar güzel oldu ki, ellerinize sağlık. Harika bir yer oldu. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınızda çok başarılısınız. Yapılan çalışmalardan çok memnunuz. İlk defa soyunma kabinlerimiz, duşlarımız oldu. Sahilimiz pırıl pırıl’’ ifadesiyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti.

KANDIRA’NIN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu da, devam eden çalışmalarla ilgili vatandaşlara ve bölge esnafına da bilgi aktardı. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Köylere kadar yapılan arıtma tesisleri, su verilmeye başlanan Namazgâh Barajı’yla, sahillerdeki çalışmalarımızla Kandıra’nın geleceğine, yüz yıl sonrasına yatırım yapıyoruz. Bugün konuştuğumuz bazı eksikleri ise önümüzdeki yıllarda konuşmayacağız. Kandıra’nın köyleriyle, sahilleriyle, tarımıyla ve turizmiyle geleceği çok parlak’’ şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu’na Kerpe sahilindeki cephe iyileştirmeleriyle ilgili de bilgi verildi.