Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

0262 325 60 91

tuncayturetken@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü

Park Bahçeler bizim vitrinimizdir

Tarih: 17 Temmuz, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na bağlı personelin düzenlediği pikniğe katıldı. Yuvacık Barajı altındaki alanda düzenlenen piknikte personele seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Park Bahçeler’in yaptığı hizmetler belediyemizin vitrinini oluşturuyor’’ dedi.

PERSONEL PİKNİKTE BULUŞTU

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan ile personel, Yuvacık Barajı altındaki alanda düzenlenen piknikte bir araya geldi. Turan ile Park Bahçeler personeli, aileleriyle birlikte katıldıkları piknikte Başkan Karaosmanoğlu’nu misafir etti. Daire başkanı Turan, pikniğe katılan personel ile kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Hummalı bir çalışmayla Kocaeli’ne önemli sahil projeleri, piknik alanları, yürüyüş yolları kazandıran Park Bahçeler personelinin yorgunluk atmak ve bir araya gelmek amacıyla düzenlediği pikniğe katılan Başkan Karaosmanoğlu, personele ‘’Kıymetli çalışma arkadaşlarım’’ diye seslendi. ‘’Park Bahçeler birimimiz, belediyemizin vitrinidir’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyük ölçüde herkesin gördüğü işleri yapıyoruz, ekrandayız. Yaptığımız işler her yerde kendisini gösteriyor. Genç bir ekibimiz var. Hem teknisyen, hem uygulayan, hem yöneten arkadaşlarımız olarak büyük bir ekibiz, büyük bir aileyiz’’ ifadesini kullandı.

EN ÜCRA KÖŞESİ BİLE GÜZEL

Güzel bir yaz akşamında belediye çalışanlarıyla piknikte bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Burada büyük bir heyecan var. Hedeflerimiz doğrultusunda güzel işler yaptık, kenti yeniledik, dönüştürdük. Şimdi bu kentin neresine giderseniz gidin, en ücra köşesinde bile bir düzen var, bir güzellik var. Daha yapacak çok işimiz ve iş yapacak çok enerjimiz var. Daha verimli, daha güzel işler yapmak için gücümüz var’’ şeklinde konuştu.

PERSONELİMİZE GÜVENİYORUM

Yapılan hizmetlerde Kocaeli halkının büyük payı olduğuna değinen Başkan Karaosmanoğlu, sözlerini söyle tamamladı; ‘’Hemşerilerimize hizmet üretiyoruz, kente güzellik katıyoruz. Bugün piknik yaptığımız bu alana da binlerce ağaç diktik. Türkiye’de en çok ağaç diken belediye biziz. İşimize aklımızı, gönlümüzü katarak çalışıyoruz. Bunları halkımızla birlikte, halkımızdan aldığımız destekle yapıyoruz. Bütün çalışma arkadaşlarımızı seviyorum, takdir ediyorum, güveniyorum.’’ Pikniğe katılan Park Bahçeler personeli de, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.